Smartleash Otomatik Köpek Gezdirme Tasması Mavi Small
Smartleash Otomatik Köpek Gezdirme Tasması Mavi Small

Smartleash Otomatik Köpek Gezdirme Tasması Mavi Small

Marka : Smartleash
İndirim Oranı : %20 indirimli
Fiyat : 184,69 TL(KDV Dahil)
indirimli : 147,76 TL(KDV Dahil)
Barkod : 855895003014
18,42 TL 'den başlayan taksitlerle
Smartleash Otomatik Köpek Gezdirme Tasması Mavi Small
 
Gezdirme İp Uzunluğu : 3.7 metre 10 kg kadar olan Köpekler için Uygundur.
 
     
SmartLeashotomatik tasmalara yeni bir bakış açısı getiren bir üründür. Farklı otomatik tasmaların en iyi özelliklerini tek bir tasmada birleştirilerek güvenliği en yüksek seviyeye çıkartmak amaçlanmıştır.      
  SmartLeash, tutması rahat kauçuk tutamak ve el ile etkinleştirilen kilit sisteminin yanında, evcil hayvanınızın ani hareketlerinde devreye giren eşsiz bir otomatik kilit sistemi içermektedir. Otomatik kilit sistemi emniyet kemerlerininkilere benzer bir sistemle çalışır; köpeğinizin aniden ileri atılması gibi durumlarda el ile devreye giren kilit mekanizmasından daha hızlı devreye girer. SmarthLeash orta ve büyük ırk tasma modelleri tasmanın kilitlenmesi durumlarında darbeyi emici güçlü tampon iple beraber gelmektedir. Ayrıca tasmanın kendisi görünürlüğü yüksek, geri çekilmesi sırasında ters yüz olmayan şerit iple donatılmıştır. Bütün tasma modelleri tasmanın elinizden düşmesi gibi durumlarda bir aksilik yaşamamanız için bilek kayışı ile beraber gelmektedir. Birçok farklı özelliği bünyesinde birleştiren SmartLeash ile hem köpeğinizin hem de kendinizin güvenliği artık kontrol altında.

* Köpeğinizin gördüğü bir kedinin veya başka bir köpeğin aniden peşinden koşmaya başlayacağından mı endişe ediyorsunuz?
* Köpeğinizi gezdirirken kontrolü kaybedeceğinizden mi korkuyorsunuz?
* SmartLeash sizi ve köpeğinizi koruyan bir otomatik tasmadır. Köpeğiniz aniden koşmaya başlarsa SmartLeash anında, güvenli bir şekilde ve otomatik olarak ipin salınmasını durdurur. SmartLeash köpeğiniz ipin gerginliğini bırakana kadar kilitli kalır. Köpeğinizle beraber güvenli bir gezinti yapmanızı sağlar.

SmartLeash yararları:
·Güvenlik: Köpeğiniz aniden koşmaya başladığında ya da ileri atıldığında SmartLeash'in otomatik kilit mekanizması ipi hemen durdurur.
·Huzursuzluğa son: SmartLeash'in dikkatinizin dağıldığı anlarda bile, beklenmedik bir durumda köpeğinizi durduracağından emin olduğuz için içiniz rahat olur.
·Kontrol: SmartLeash köpeğinizi gezdirirken kontrolün sizde kalmasını sağlar.
·Güven: Köpeğinizle güvenli bir gezinti yaşayacağınızı bildiğinizden, daha kaliteli bir zaman geçirirsiniz.

ÖNEMLİ UYARILAR VE ÖNLEMLER: Yaralanma riskinin önüne geçilmesi için bu otomatik tasmayı kullanırken uyarılara dikkat edilmesi gereklidir. Kullanmadan önce güvenlik uyarıları kısmını okuyunuz. Bu uyarıların dikkate alınmaması ciddi yaralanmalara yol açabilir.
UYARI: Bu tasmayı sözünüzü dinlemeyen ya da idaresi zor köpeklerde kullanmayınız. Küçük çocuklardan tasmayı uzak tutunuz. Paketin üzerinde belirtilen ağırlık limitleri içindeki köpeklerde kullanınız. Tasmayı kullanan herkes içindeki açıklamaları okumalıdır. Kimsenin tasma ile oynamasına izin vermeyiniz.

TASMANIN TAKILMASI: Otomatik tasma ucunun köpeğinizin boynunda bulunan tasmanın ilgili D şeklindeki halkasına doğru takıldığından emin olunuz. Otomatik tasma ucunun boyun tasmasının üzerindeki sabit bir halkaya, kurtulmayacak bir şekilde takılması gerekmektedir. Her kullanımdan önce tasmaya köpeğinizin zarar vermemiş olduğundan ya da kullanıma bağlı olarak zarar görmediğinden emin olunuz.

İPİN GERİ ÇEKİLMESİ SIRASINDA OLUŞABİLECEK YARALANMALAR: İp geri çekilirken yüzünüzü ve gözünüzü ipten koruyunuz. Eğer köpeğinizin boyun tasması koparsa, otomatik tasmanın ucu boyun tasmasından kurutulabilir ve ip geri çekilirken ucundaki metal kıskaç size çarpıp ciddi yaralanmalara neden olabilir.

KESİKLER, SÜRTÜNMELER VE PARMAK KOPMASI RİSKİ: Otomatik tasma ipine kesinlikle dokunmayınız ya da vücudunuzun herhangi bir uzvuna dolamayınız. Tasmanın ipi, derinizin sürtünmeye bağlı yaralanmasına ya da ciddi derecede kesilmesine neden olabilir. İp parmağınıza dolandığı zaman güçlü bir şekilde çekilirse parmağınızı kopartabilir.

U.S. Patent Numarası 8,519,979  olan ürünümüz,1 yıl garantilidir.
 
Türü
Kullanım Alanı
Tasma Aksesuarları