Royal Canin CCN Mini Relax Care Köpek Maması 3 kg
Royal Canin CCN Mini Relax Care Köpek Maması 3 kg

Royal Canin CCN Mini Relax Care Köpek Maması 3 kg

İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 311,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 279,90 TL(KDV Dahil)
Barkod : 3182550895125
34,89 TL 'den başlayan taksitlerle

Royal Canin CCN Mini Relax Care Köpek Maması 3 kg

 

Yetişkin  küçük ırkların, strese maruz kalmaları halinde kullanacağınız kuru mama. Kullanımı halinde değişikliklere daha kolay adaptasyon sağlar. Bilimsel araştırmalarda, sakinleştirici bir etkiye neden olan aktif bir protein molekülü tanımlanmıştır. Bu yüksek kaliteli doğal kökenli besin, sindirim formülü içine emilebilir bir formda eklenmiştir. Üretim sırasında, bu önemli katkı maddesinin şekli, miktarı ve kalitesi üzerinde hassas kontroller yapılır.

 

Köpeğiniz, günlük ritüellerinizi her değiştirdiğinizde güçlü bir stres hissedebilir. Ev taşıma, uzun araba yolculuğu ya da ailede çocuğun doğması gibi olaylar onu rahatsız edebilir. Dengesini yeniden kazanması ve yeniden kendisi olması için bir köpeğin diyetini değiştirerek stresten kolay çıkmasına yardımcı olabilirsiniz.

Royal Canin Relax Care Mini, 10 kg ağırlığa kadar olan yetişkin köpekler için uygundur, köpeğinizin değişikliklere daha kolay adapte olmasına yardımcı olacak yüksek kaliteli besinler içerir.

 

Malzemeler: Mısır unu, pirinç, mısır, kurutulmuş tavuk proteini, hayvansal yağlar, hayvansal protein hidrolizat, mısır glüteni, pancar posası, bitkisel protein izolatı *, mineral tuzlar, balık yağı, bitkisel lif, soya fasulyesi yağı, selüloz tozu, maya ve bunların parçaları, kabuklar ve tohum psyllium, hidrolize balık proteini, maya özütü (mannooligosakarit kaynağı), erektil özü (lutein kaynağı). 

 

1 kg başına katkı maddeleri:

A Vitamini: 15 500 UI, D3 vitamini: 100 UI, E1 (demir): 54 mg, E2 (iyot): 4.7 mg, E4 (bakır): 13 mg, E5 (manganez): 60 mg, E6 (çinko) ): 142 mg, E8 (selenyum): 0.13 mg, koruyucu maddeler, antioksidanlar

 

Analiz: Ham protein:% 21, ham yağlar ve yağlar:% 15, ham lif:% 2.7

 

 

 

 

 

 

Kedi/Köpek Seçimi
Köpek Mamaları
Yaş Seçimi
Yavru (0-1 Yaş) Yetişkin (1-7 Yaş) Yaşlı (7 Yaş Üstü)
Formu
Kuru Mama
İçerik Seçimi
Tahıllı
Paket Boyutu
1 - 3 Kg
Lezzet
Tavuk-Hindi
Irk Özelliği
Small