Orijen Frezze-Dried Ranch Reised Lamb Dondurulmuş Kedi Ödülü 35 Gr
Orijen Frezze-Dried Ranch Reised Lamb Dondurulmuş Kedi Ödülü 35 Gr

Orijen Frezze-Dried Ranch Reised Lamb Dondurulmuş Kedi Ödülü 35 Gr

Marka : Orijen
İndirim Oranı : %15 indirimli
Fiyat : 47,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 39,95 TL(KDV Dahil)
Barkod : 64992220365
4,98 TL 'den başlayan taksitlerle

Orijen Frezze-Dried Ranch Reised Lamb Dondurulmuş Kedi Ödülü 35 Gr

Biyolojik olarak uygun kedi ödül maması. İçeriğinin temel kaynağı Alberta kuzusudur.

BESİNSEL DEĞERLERLE VE MUHTEŞEM LEZZETLE DOLU ALBERTA KUZULARIMIZ YEREL ÇİFTÇİLER TARAFINDAN YAKINDAKİ ÇİFTLİKLERDE AÇIK ALANDA YETİŞTİRİLDİKTEN SONRA MUTFAKLARIMIZA TAZE VE KORUYUCU İÇERMEYEN VE YÜKSEK BESLEYİCİ ÖZELLİKLERE SAHİP ŞEKİLDE TESLİM EDİLİR.

ORIJEN’in Biyolojik olarak Uygun ™ tek içerikli ödül mamaları sizi sevmesini sağlayacak tatlarla köpeğinizi beslemenin ve ödüllendirmenin basit ve sade bir yoludur. Doğal lezzetlerle dolu bu benzersiz ödül mamaları sevgili kedinizi mutlu, sağlıklı ve güçlü kılmak için % 100 ve bütün av oranlarında saf ve doğal kuzu eti içerir.

Pişirilmeden ve koruyucular kullanılmadan üretilen ORIJEN ANGUS BEEF ödüllü mamalarımız kedinizin siz sevmesini sağlayacak bir ödüldür. Taze yerel kuzu etimizin tüm doğal besleyici değerlerini ve muhteşem lezzetlerini koruyacak şekilde üzere nazik şekilde dondurularak kurutulmuştur. — garanti ediyoruz!

%100 Taza, %100 Yöresel, %100 Doğal

Açık alanda yetiştirilen kuzularımız tanıdığımız ve güvendiğimiz üreticiler tarafından bölgemizde sürdürülebilir olarak yetiştirilmektedir, “insan tüketimi için uygun”dur ve her gün taze olarak gönderilmektedir.

İÇERİK:
Kuzu eti, kuzu ciğeri, kuzu işkembesi

KEDİNİZİN BESLENME ANATOMİSİ AFRİKA’NIN VAHŞİ KEDİLERİ İLE AYNIDIR, BU DA KARBONHİDRAT VE TAHIL YÖNÜNDEN DEĞİL ZENGİN VE ÇEŞİTLİ ET TÜRLERİ İLE BESLENMEYE UYGUN OLDUKLARI ANLAMINA GELİR.

ZENGİN ET VE PROTEİN İÇERİĞİ
%100 kuzu eti içeriğiyle hazırlanan ORIJEN, %35’lik protein derecesiyle Biyolojik Uygunluk özelliğine sahiptir.

DÜŞÜK GLİSEMİK İNDEKS
Kedinizin doğal beslenmesi az miktarda karbonhidrat içerirken, neden ödül mamalarında fazla olsun? . Bu sebeple ORIJEN ödül mamalarında tahıl ve karbonhidrat bulunmaz, sadece saf ve doğal kuzunun faydalarını ve lezzetini içerir.

Ham Protein (min.) 35%
Ham Yağ (min.) 45%
Ham Lif (maks.) 1%
Nem (maks.) 2%

ORIJEN RANCH-RAISED LAMB (KUZU) KEDİ ÖDÜL MAMALARI ÖDÜL BAŞINA 3 KALORİDEN AZ ENERJİ İÇERMEKTEDİR.

100% Kuzu etinden yapılan, ORIJEN RANCH-RAISED LAMB KEDİ ÖDÜL MAMALARI karbonhidrat içermez ve 45% protein , 55% yağ, 0% karbonhidrat şeklindeki kalori dağılımı sayesinde Biyolojik Olarak Uygun ™ özelliğine sahiptir.