Kong  Replay Ödül Saklamalı Köpek Oyuncağı S 17cm
Kong  Replay Ödül Saklamalı Köpek Oyuncağı S 17cm

Kong Replay Ödül Saklamalı Köpek Oyuncağı S 17cm

Marka : Kong
İndirim Oranı : %20 indirimli
Fiyat : 1.006,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 804,80 TL(KDV Dahil)
Barkod : 035585034300
109,54 TL 'den başlayan taksitlerle

 Kong  Replay Ödül Saklamalı Köpek Oyuncağı S 17cm

 

18 Kg'a kadar tüm köpekler için uygun ödüllü köpek oyuncağıdır. Her iki tarafında bulunan kapaklardan köpek ödül maması veya köpek maması konarak köpeğin oyuncak ile zevkle oynaması sağlanır. Oyuncağın en önemli özelliği orta bölümünde bulunan özel tasarım ağırlık ile yerde köpeğin patisi veya burnu ile iterek yuvarladığı oyuncağın tekrar aynı pozisyona otomatik olarak dönmesidir. Görev köpekleri veya hiperaktif köpeklerin günlük mamaları bu oyuncak ile verilerek hem hızlı mama yemeleri önlenmiş olur hemde mamaya ulaşmak için harcayacakları enerji ile daha sağlıklı ve sakin olmaları sağlanır.

 

Köpek oyuncakları kullanmanın yararları nelerdir?

 

Fiziksel Egzersiz: Günümüzde ev köpekleri zamanının pek çoğunu evde geçiriyor. Köpeklerin aslında doğada özgür ve sürekli hareket halinde olduklarını unutmayalım. Bu yüzden, günümüzün ev köpeklerinin de her gün hareket halinde olmaları gerekmektedir. Köpek oyuncakları köpeğinizin hareketsiz kalmaya bağlı obezite, diyabet ve kireçlenme hastalıklarından korunması için muhteşem bir fırsattır.

Zihinsel Uyarılma: Köpekler son derece zeki yaratıklardır. İnsanlar gibi onlar da sıkılabilir ya da duygu değişimi yaşayabilirler. Köpeklerin ruh halini düzeltmek ya da onları mutlu etmek için merak uyandıran köpek oyuncakları iyi gelecektir. Oyun oynamak stres atmaya, can sıkıntısına, yalnızlığa ve huzursuzluğa iyi gelir. Köpeklerin psikolojileri iyiyken, her zaman sizin sadık ve eğlenceli arkadaşlarınız olacaklardır.

Bağlanma: Köpekler kibar, sevecen, sosyal yaratıklardır ve bir aileye ya da bir maddeye bağlı olmak isterler. Bağlılık, şefkat ve oyun zamanı onlar için oldukça önemlidir. Köpeklerin sosyal yönünün gelişiminde insanlarla ya da diğer köpeklerle etkileşimleri önemli rol oynar. Köpeğinizle bağlılığınızın gelişimine zaman ayırdığınıza emin olun. Köpeğinizle birlikte oyuncakları ile oynamak, hem günlük stresinizi atmanızı hem de gevşemenizi sağlayacaktır.

Güçlü Dişler: Köpeğinizin dişlerini fırçalayarak temizlemeyi ele alırsak, köpek oyuncakları kullanarak temizlenmesi daha kolay olabilir. Çiğnemek sadece tükürük üretimini arttırmaz, aynı zamanda dostunuzun keskin dişlere ve güçlü bir çeneye sahip olmasını sağlar.
 

Paket Boyutu
0-100 Gr
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR