Hills Tunder Chunks İn Gravy Hindili Yetişkin Kedi Konservesi 85 Gr
Hills Tunder Chunks İn Gravy Hindili Yetişkin Kedi Konservesi 85 Gr
Hills Tunder Chunks İn Gravy Hindili Yetişkin Kedi Konservesi 85 Gr

Hills Chunks & Gravy Hindili Yetişkin Kedi Konservesi 85 Gr

Marka : Hills
İndirim Oranı : %15 indirimli
Fiyat : 11,92 TL(KDV Dahil)
indirimli : 10,12 TL(KDV Dahil)
Barkod : 52742210711
1,26 TL 'den başlayan taksitlerle

Hills Tunder Chunks In Gravy Hindili Yetişkin Kedi Konserve Maması 85 gr

  • Yetişkin kediler için Hindi Etli  tam ve dengeli poşet kedi mamasıdır.
  • Bağışıklık sistemini güçlendirir.
  • Poşet içerisinde özel sos içerisinde lezzetli taneciklere kedileriniz bayılacaktır.
  • Hills'in prensipleri ile Feline Adult her poşette sağlıklı ve lifli içerik vitamin ve minerallerin tam kompozisyonudur.
  • Hill's Bağışıklık Desteği Formül (ISF): antioksidan ve vitamin benzersiz bir kombinasyonu bağışıklık sistemini güçlendirir.
  • C ve E vitaminleri yüksek oranlar ile uzun ve sağlıklı bir yaşam için hücre hasarı ve erken yaşlanmaya karşı koruma sağlar.
  • Artmış enerji yoğunluğu kedinizin metabolizmasını destekleyen, gıda büyük hacimlerde almaya gerek kalmadan yetişkin kedi enerji ihtiyaçlarını kapsayan formüldür.
  • Düşük tuz ve dengeli mineral içerikleri böbrek hasarı riskini azaltmak ve idrar yolu sağlığını desteklemek için tasarlanmıştır.

İçindekiler

  Et ve hayvansal türevler, tahıllar, çeşitli şekerler, bitkisel protein özleri, bitkisel yan ürünler ve yan ürünleri, sıvı ve katı yağlar, mineraller, yumurta. İlave katkılar D3 vitamini (210 IU / kg), demir (36 mg / kg), iyot  (0.7 mg / kg), bakır (7.7 mg / kg), manganez (3.4 mg / kg), çinko (38 mg / kg)

Günlük Tüketim Önerisi

2.5 kg kedi için 3-5 adet

4 kg kedi için 4 adet önerilir.

Kedi maması seçerken;

  Eğer yetişkin bir kedi sahibi iseniz, kedi maması tercihinde bulunurken deri ve tüy oluşumuna yardımcı olabilecek içerikte zengin kedi maması almalısınız. Bu özellik sahibi kaliteli sayılan kedi mamaları %100 doğal en iyi ve kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Bundan dolayı kedinizin severek tüketeceği garantisi verilmektedir. Birçok kedi maması kedilerinizin başına gelebilecek hastalıkları önceden engelleyici özellikler göz önünde bulundurularak formüle edilip hazırlanmaktadır. Kedi mamalarının üretimlerinde gıda boyaları, tatlandırıcılar ve koruyucu maddeler bulunmamaktadır. Bağırsak ve mide sağlıkları düşünülerek kolay sindirilebilir yapıda üretilmektedirler. Sizlerde kedileriniz mide sorunları yaşamalarını istemiyorsanız alışkın olduğu mama dışındaki mamaları vermekten kaçınmalısınız. Sevdikleri lezzetleri tüketen kediler bu sayede mutlu olmakta ve aynı zamanda sağlıklı bir şekilde gelişimlerini tamamlamaktadırlar. Bu nedenle beslenme konusunu kesinlikle küçümsememelisiniz.

Kedi/Köpek Seçimi
Kedi Mamaları
Yaş Seçimi
Yetişkin (1-7 Yaş)
Formu
Yaş Mama
İçerik Seçimi
Tahıllı
Paket Boyutu
0-100 Gr
Lezzet
Tavuk-Hindi
Şekli
Soslu Taneli