Benefit New Born Multi Dog Tavuklu Yavru Kuru Köpek Maması 400+400 Gr

Marka : Benefit
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 25,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 20,00 TL(KDV Dahil)
2,49 TL 'den başlayan taksitlerle

Benefit New Born Multi Dog Tavuklu Yavru Kuru Köpek Maması 400 + 400 Gr

Benefit New Born köpeklerin sağlıklı ve dengeli beslenmesi için gereksinim duydukları esansiyel besin maddelerinin tamamını karşılayacak içeriğe sahiptir. Köpeğinizin günlük enerji ihtiyacını karşılayacak kadar Benefit New Born, tüketmesi tüm besin ihtiyaçlarını karşılaması için yeterlidir.
Köpeklerin bağışıklık sistemi ile ilgili vitamin, mineral ve aminoasitleri tam olarak içeren Benefit New Born, ilave Beta Glukan katkısı ile hastalıklara karşı direnci daha da üst seviyelere çıkarmaktadır. 
Benefit New Born, köpeklerin gerek büyüme dönemlerinde gerekse aktif olarak kaslarını kullandıkları gelişme döneminde kas yapıları ve kas metabolizmaları için gerekli olan amino asitleri, mineralleri ve vitaminleri tam olarak içermektedir. Benefit New Born, yüksek kaliteli içeriği ve içinde bulunan Yucca özü katkısı ile köpeklerde dışkının kötü kokmasını azaltan bir yapıya sahiptir.
İçindekiler : Et ve et ürünleri(tavuk eti %35), mısır, buğday kepeği, buğday, tavuk yağı, balık ve balık ürünleri(somon %4), kurutulmuş şeker pancarı, pirinç, hayvansal ve bitkisel protein ekstratları, mayalar, aromalar, mineraller, antioksidanlar ve koruyucular.
Besin Değerleri : 
Nem > %8.00
Ham Protein > %32.80
Ham Yağ > %18.60
Ham Selüloz > %2.30
Ham Kül > %7.50
Kalsiyum > %1.28
Fosfor > %0.86
Sodyum > %0.45
Vitamin A > IU/KG 23.000
Vitamin D > IU/KG 2.000
Vitamin E > MG/KG 500
Yaş Seçimi
Yavru (0-1 Yaş)
**************
Köpek Mamaları
Formu
Kuru Mama
İçerik Seçimi
Tahıllı
Paket Boyutu
1 - 3 Kg
Lezzet
Tavuk-Hindi
Irk Özelliği
Small