Benefit Kuzulu Büyük Irk Yavru Köpek Maması 3 Kg
Benefit Kuzulu Büyük Irk Yavru Köpek Maması 3 Kg

Benefit Kuzulu Büyük Irk Yavru Köpek Maması 3 Kg

Marka : Benefit
İndirim Oranı : %20 indirimli
Fiyat : 81,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 64,79 TL(KDV Dahil)
8,08 TL 'den başlayan taksitlerle

Benefit Kuzulu Büyük Irk Yavru Köpek Maması 3 Kg

1-7 yaş büyük ırk yetişkin köpekler içinDostunuzun, büyümesinde, gelişmesinde, sağlık durumunda beslenme çok önemli rol oynamaktadır. 
Benefit Adult Large Breed, dostunuzun, sağlıklı, mutlu ve uzun bir yaşam sürebilmesi için beslenme açısından tüm gereklilikleri sunacaktır.
Tam ve dengeli beslenme
Benefit Canine Adult Large Breed, köpeklerin sağlıklı ve dengeli beslenmesi için gereksinim duydukları esansiyel besin maddelerinin tamamını karşılayacak içeriğe sahiptir. Köpeğinizin günlük enerji ihtiyacını karşılayacak kadar (bknz. tüketim miktarı tablosu)Benefit Canine Adult Large Breed tüketmesi tüm besin ihtiyaçlarını karşılaması için yeterlidir.
Daha az kokan dışkı
Benefit Canine Adult Large Breed, yüksek kaliteli içeriği ve içinde bulunan Yucca özü katkısı ile köpeklerde dışkının kötü kokmasını azaltan bir yapıya sahiptir.
Uygun mama taneciği
Benefit Canine Adult Large Breed tanecikleri, köpeklerin çene-diş yapılarına uygun büyüklükte ve doku özelliğindedir.
Büyük ırklara uygun besin ilaveleri
Benefit Canine Adult Large Breed, büyük ırkların eklem ve iskelet sistemi sağlığını destekleyen kondroitin sülfat ve glukozamin gibi esansiyel besin katkıları içermektedir.
Sağlıklı büyüme ve kas gelişimi
Benefit Canine Adult Large Breed, köpeklerde sağlıklı kas yapısı ve iskelet gelişimi için gerekli olan kalsiyum, fosfor, selenyum, gibi mineralleri, dengeli oranlarda; aminoasitleri ve vitaminleri tam ve eksiksiz olarak içermektedir.
Güçlü bağışıklık sistemi
Köpeklerin bağışıklık sistemi ile ilgili vitamin, mineral ve aminoasitleri tam olarak içeren Benefit Canine Adult Large Breed, ilave Beta Glukan katkısı ile hastalıklara karşı direnci daha da üst seviyelere çıkarmaktadır.
Sağlıklı deri ve parlak tüyler
Benefit Canine Adult Large Breed, içerdiği Omega 3 yağ asitleri, Biotin, diğer B Vitaminleri, A Vitamini ve Çinko katkıları ile köpeğinizin tüylerinin sağlıklı, canlı ve parlak olmasını sağlar.
Antioksidan ve vitamin ilaveleri
Benefit Canine Adult Large Breed , köpeklerin gerek bağışıklık sistemleri, gerekse sağlıklı beslenmeleri için gerekli olan E vitamini gibi antioksidanları içermektedir.Benefit Canine Adult Large Breed, formülü vitamin katkıları ile dengelenmiş ve zenginleştirilmiştir.
İçindekiler:
Et ve Et Ürünleri %40, Mısır, Buğday Kepeği, Buğday , Tavuk Yağı, Balık ve Balık Ürünleri (Somon en az %4),Kurutulmuş Şeker Pancarı, Hayvansal ve bitkisel protein ekstraktları, Mayalar, Aromalar, Mineraller, Antioksidanlar ve Koruyucular, Vitaminler, Schizochytrium limacinum (Doğal DHA kaynağı en az 1000 mg/kg), Chondroitine Sulphate (En az 400 mg/kg), Glucosamine (en az 400 mg/kg), Organik Selenyum (en az 300 mg/kg), Organik Çinko (en az 300 mg/kg), Yucca ekstraktı (en az 250 mg/kg), Biotin (en az 200 mcg/kg).
Analiz Değerleri:
Nem  %8,0    Ham Protein  %28,30     Ham Yağ  %12,30   Ham Selüloz    %2,80  Ham Kül     %7,10  Kalsiyum    %1,13    Fosfor    %0,83    Sodyum    %0,38   Vitamin A   IU/KG 11.250   Vitamin D     IU/KG 665   Vitamin E   MG/KG 210
Günlük Tüketim Miktarı:
Köpeğin Ağırlığı  Günlük Beslenme Miktarı (gr)
25 kg                               325-350
30 kg                               425-450
35 kg                               500-525
40 kg                               575-625
50 kg                               725-775
50 kg +                            + 15-20 gr/kg
Yaş Seçimi
Yavru (0-1 Yaş)
Kedi/Köpek Seçimi
Köpek Mamaları
Formu
Kuru Mama
İçerik Seçimi
Tahıllı
Paket Boyutu
1 - 3 Kg
Lezzet
Kuzu
Irk Özelliği
Large Giant
Benzer Ürünler