Beaphar Laveta Cat Kediler için Tüy Vitamini 50 Ml
Beaphar Laveta Cat Kediler için Tüy Vitamini 50 Ml

Beaphar Laveta Cat Kediler için Tüy Vitamini 50 Ml

Marka : Beaphar
İndirim Oranı : %25 indirimli
Fiyat : 291,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 218,25 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8711231124985
29,71 TL 'den başlayan taksitlerle

Likit formda, kullanımı kolay olan bu vitamin kombinasyonunun düzenli olarak kullanımı sonucu tüy değişimini hızlandırır ve ölü tüylerin yerini parlak, ipeksi görünümlü canlı tüyler alır. İçeriğindeki taurin ile tüm metabolizmanın düzenlenmesine yardımcı olarak canlılık kazandırır.

Beaphar Laveta Cat Kediler için Tüy Vitamini 50 Ml

Kediler için tüy dökümü kedi aileleri için sürekli bir problem halindedir. Kediler mevsim geçişlerinde çok yoğun olmakla beraber sürekli tüy döken-değiştiren canlılardır. Mevsimsel tüy değiştirme zamanından sağlıklı bir tüy çıkmasına ve kedinizin ipeksi tüylere sahip olmasına katkı sağlayan kedi vitamini dir.

Eğer kedinizde metabolik bir hastalık yok ise tüylerinin mat ve karmaşık yapısı vitamin ve mineral eksiliklerine bağlıdır. Donuk ve mat tüylerin dökülmesi özellikle ilkbahar ve sonbaharda yerini parlak ve ipeksi tüylere Beaphar Laveta kedi tüy vitamini ile bırakır. B1, B2, B6, B12 ve E vitaminleri, biotin ve taurinin dengeli karışımı, tüy ve cildin sağlıklı, parlak ve güzel kalmasına yardımcı olur. 

12 haftadan itibaren kediler için özellikle tüy yapısını güçlendirmek, tüy değişimini hızlandırarak canlı ve parlak tüy yapısı kazandırmak için kullanılan spesifik bir üründür. Likit formda, kullanımı kolay olan bu vitamin kombinasyonunun düzenli olarak kullanımı sonucu tüy değişimini hızlandırır ve ölü tüylerin yerini parlak, ipeksi görünümlü canlı tüyler alır. İçeriğindeki taurin ile tüm metabolizmanın düzenlenmesine yardımcı olarak canlılık kazandırır.

  • İçten dışa güzel bir tüyler için.
  • Mevsimlik tüy dökülmesini azaltır.
  • Hastalıkla ilgili olmayan tüy sorunları için içeriğindeki E vitamini, B vitamini, C vitamini ve biyotin tüy dökülme önleyici kedi vitaminleridir

 

Ürünün Analizi; Ham protein % 1,30, ham yağ % 6,30, ham kül % 0,03, nem 91,50, vitamin E 2900 mg, vitamin B1 105 mg, vitamin B2 260 mg, kalsiyum pantothenat 475 mg, nikotinamid 5800 mg, vitamin B6 380 mg, vitamin B12 1900 ug, biotine 7000 ug, taurine 3000 mg.

 

Ürünün İçeriği; A, C, D3, E, K, B1, B2, B6, B12 vitaminleri 

 

Kullanım Şekli;

Laveta kedi tüy dökme engelleyici, günlük olarak 3 kg civarı kedilere, kedilere 5 damla, 3-5 Kg olanlara 10 damla, 5 Kg ve üzeri kedilere 20 damla mamanın içine katılarak verilmesi tavsiye edilir.

Doğrudan ağza damlatmayın.  İçeriğindeki vitamin kokusu kediler için lezzetsiz ve kötü algılandığından kedinizin size zarar verebileceğini unutmayın.

Ağzı açılmış ambalajları direk ışıktan ve hava almasından korumak için kapağın sıkı kapanmasını sağlayın.

İçeriğindeki yer alan vitaminlere alerjisi olanların kullanılması önerilmez. Bu sebeple kedinizin tüy döküm önleyici vitamini aldıktan sonra kısa bir süre gözlemenizi tavsiye ederiz.

Uzun süre kedi maması üzerine damlatılan kedi vitamin damlası hava ile bozulma yaşayacağından az miktarda mama ile vermenizi tavsiye ederiz.

Kedilerde tüy dökülmesi için kullanılan Biotin tüy desteği ile birlikte kullanmak için Veteriner Hekiminize danışın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR