Alice İnce ve Beyaz Taneli Topaklaşan Kedi Kumu 10 Kg
Alice İnce ve Beyaz Taneli Topaklaşan Kedi Kumu 10 Kg

Alice İnce ve Beyaz Taneli Topaklaşan Kedi Kumu 10 Kg

Marka : Alice
İndirim Oranı : %5 indirimli
Fiyat : 225,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 213,76 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8693467011102
29,09 TL 'den başlayan taksitlerle

Zor beğenen, akıllı kedilerin tercihi Alice kedi kumları tozsuz bentonit madeninden üretilmiştir. %100 doğal ve hijyeniktir.

Alice İnce ve Beyaz Taneli Topaklaşan Kedi Kumu 10 Kg

Alice Topaklaşan Kedi Kumu, yüksek emiş gücüne sahiptir, sert ve hızlı topaklaşır. Tamamen doğal bentonit mineralinden üretilmiştir. Katkı maddesi içermez. Yüksek emiş gücüne bağlı olarak uzun süre dayanır ve ekonomiktir. 10 kg?lık Alice İnce ve Beyaz Taneli Topaklaşan Kedi Kumusıradan bir kedi kumunun 30 kg?ına eşittir.Kötü koku kontrolü vardır, idrarın kumla teması halinde anında topaklaşma meydana gelir, toprak kötü kokuyu içine hapseder.Bebek pudrası kokusu özelliklidir. Kumun sıvıyla teması halinde bebek pudrası kokusu yayılır. Alice İnce ve Beyaz Taneli Topaklaşan Kedi Kumu anti alerjik özelliğe sahiptir. 100 doğal bentonit kilinden formüllenmiştir.Alice İnce ve Beyaz Taneli Topaklaşan Kedi Kumu homojeniktir. 100 tozsuzdur. Hiçbir şekilde tozlanma yapmaz. Hijyeniktir.Alice İnce ve Beyaz Taneli Topaklaşan Kedi Kumu artıkların sebep olacağı mikrop üremesini engeller ve sert topaklar sayesinde kumun kap dışına çıkmasını önler. Katkı maddesi içermez. Yüksek ısı ile kurutulduğundan üzerinde hiçbir bakteri ve mikrop barındırmaz.

Kedi Kumunun Özellikleri:

Doğal: Tamamen beyaz bentonit madeninin yüksek ısıda fırınlanması ve tozdan arındırılmasıyla üretilmiştir. Kimyasal içermez. 

Hijyenik: Yüksek ısıda fırınlanması, ışıl işlemden geçirilmesi ve el değmeden paketlenmesi nedeniyle üzerinde mikrop ve bakteri barındırmaz. 

Ekonomik: Küçük topaklanmalar olması nedeniyle çabuk bitmez. Parfümlü: Kötü kokuları absorbe eder ve ıslandığında bebek pudrası kokusu yayar. 

Beyaz: Doğal beyaz rengine sahiptir. 

Topaklanma: Küçük ve sert topaklar oluşturur. Tozsuz: %99 oranında tozdan arındırılmıştır.

Alice Kullanma Talimatı: 

Kedi kumu kabını ortalama 4 parmak (7cm) yüksekliğinde doldurunuz. Daha iyi sonuç almak için biraz karıştırınız. Koku yapmasını engellemek için her gün veya günaşırı topaklaşan kısımları ve katı dışkıları bir kürek yardımı ile mutlaka temizleyiniz. Ortalama 4 parmak (7cm) yükseklik seviyesini tutturmak için gerekirse "Alice Kartopu" ekleyiniz. Kumun tamamını değiştirilmesi gerekmez. Daha hijyenik ve pratik bir kullanım için ''Alice Büzgülü Kedi Kumu Torbası'' kullanmanızı öneririz.

Tuvalet kabını nereye yerleştirmeli ?

Kedinizin yemek kabından uzak olmalı. Etrafta çok kişinin dolaşmadığı, sakin bir yer tercih edilmeli. Tuvalet kabının yeri çok sık değiştirilmemeli.

Kumun Çeşiti
Doğal Kumlar
Kumun Tane Şekli
İnce Taneli
Kumun Kullanımı
Topaklaşan
Kumun Koku Özelliği
Kokusuz
Kumun Ambalaj
10 Lt ve Üzeri
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR