Acana Pacifica Balıklı Tahılsız Yetişkin Kedi Maması 1,8 Kg
Acana Pacifica Balıklı Tahılsız Yetişkin Kedi Maması 1,8 Kg

Acana Pacifica Balıklı Tahılsız Yetişkin Kedi Maması 1,8 Kg

Marka : Acana
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 219,36 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 186,46 TL(KDV Dahil)
23,24 TL 'den başlayan taksitlerle

Acana Pacifica Balıklı Tahılsız Yetişkin Kedi Maması 1,8 kg

Kanada'nın serin ve bozulmamış Kuzeybatı Pasifik suları, başta ringa balığı, dil balığı ve Pasifik somonunun beş çeşidi olmak üzere kaliteli balıkların yetiştiği ve sunduğu bu muhteşem çeşitlilik ile nam salmış bir bölgedir.Zengin deniz ürünlerini yansıtan ACANA PACIFICA, Kanada'nın Kuzey Pasifik sularından yakalanan taze somondan ve Kuzey Vancouver adasından yakalanıp dondurulmadan ve hiçbir katkı maddesi içermeden HERGÜN TAZE OLARAK getirilen ringa balığı ile dil balığından yapılan kedi mamasıdır.

ACANA PACIFICA, tahıl içermez.İçeriğinin 65'i balık olan ACANA PACIFICA, çok lezzetli olmasının yanında besin değeri yüksek olan ve  kolay hazmedilen balık proteinleri içermektedir.

Kedilerin sağlıklı ve dayanıklı olduğunun dış göstergeleri olan dayanıklı deri ve tüy yapısına sahip olmasına katkıda bulunması amacı ile ACANA PACIFICA'ya taze balıktan elde edilen Omega-3 EPA, DHA dahil edilmiştir.Kedinizin doğal beslenmesine uygun olarak protein değeri yüksek,karbonhidrat değeri düşük olan PACIFICA tahıl içermemektedir.

Batı Kanada'daki British Columbiada yetişen ve idrar sertliğinin düşmesine yardımcı olan yaban mersinini de içeren yöresel meyve ve sebzelerin tam bir birleşimidir.

ACANA, bağırsaktaki  ve vücuttaki toksinleri emmesi ve metabolizmayı hızlandırması için organik deniz sebzeleri ile hazım sistemini besleyen ve sağlıklı olmasını sağlayan kırmızı ahududu yaprağı,  kadife çiçeği gibi seçkin nebatiler içermektedir.

Mamanın içeriği ;  
Kılçıksız somon balığı etidoğal EPA ve DHA kaynağı,somon balığı,ringa balığı,kızıl  patates,bezelye,alabalık,tatlı patates,tavuk yağı,güneşte kurutulmuş kaba yonca,kılçıksız ringa balığı,kılçıksız dil balığı doğal balık aroması,balkabağı,şalgam,ıspanak,domates,havuç,elma,organik deniz yosunu,kızılcık,yaban mersini,ardıç meyvesi,siyah kuş üzümü,hindiba kökü,meyan kökü,melekotu kökü,boy otu,kadife çiçeği,tatlı rezene,nane yaprağı,papatya çiçeği,lavanta çiçeği,yaz kekik otu,biberiye,yüksek kaliteli vitamin ve mineraller.  

Ürün analizi :

  • Ham Protein 35,00 , Ham Yag 20,00 , Ham Lif 2,50 , Nem 10,00 , Kalsiyum 1,30 , Magnezyum 0,09 , Fosfor 1,10 , Omega 6 3,00 , Omega 3 1,40 , DHA/EPA 0,90 - 0,30 , Metabolik Enerji  3950kcal/kg,PH 5,5

Genel Bilgi

  • Kedinize günde iki kere mama vermenizi tavsiye ediyoruz. Besleme kılavuzunda önerilen miktarı ikiye bölün ve sekiz ile on iki saat arayla verin.
  • Kedinize ilk kez bu üründen veriyorsanız, mama değişikliğini yavaş yapmanız kedinize ya da köpeğinize yeni mamalarına alışmak için zaman sağlayacak ve sindirim sorunları yaşama olasılıklarını azaltacaktır.
  • 25 yeni mamayı 75 eski mama ile karıştırarak başlayın. Sonraki beş ila yedi günde Acana miktarını kademeli olarak artırarak ve eski mama miktarını azaltarak tamamen Acana mamaya geçiş yapın.
  • Kedinizin ulaşabileceği bir noktada her zaman taze içme suyu bulundurun.
Yaş Seçimi
Yetişkin (1-7 Yaş)
**************
Kedi Mamaları
Formu
Kuru Mama
İçerik Seçimi
Tahılsız
Paket Boyutu
1 - 3 Kg
Lezzet
Balık
Benzer Ürünler