Zampa Balık Figürlü Kedi Lazer Oyuncağı 8 Cm
Zampa Balık Figürlü Kedi Lazer Oyuncağı 8 Cm

Zampa Balık Figürlü Kedi Lazer Oyuncağı 8 Cm

Marka : Zampa
İndirim Oranı : %8 indirimli
Fiyat : 110,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 100,68 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8682689210318
13,70 TL 'den başlayan taksitlerle

Zampa Balık Figürlü Kedi Lazer Oyuncağı 8 Cm

 


Hem yavru hem de yetişkin kedilerle oynamanın birçok yolu bulunuyor ama kedilerin, doğaları gereği en çok sevdikleri oyunların başında, av-avcı türü oyunlar geliyor. Kedi oltası, oyuncak fare ve benzeri oyuncaklar, onların avlanma içgüdülerini belirli bir seviyede tatmin etse de bahse konu oyuncakların kolay yakalanabilir olması, kedilerin oyun heveslerini tam anlamıyla tatmin etmeyebiliyor. Ancak kedi lazer oyuncak eğitim ışığı kedi oyuncağı, her yaştan kedinin, lazer ışınını yakalamaya çalışıp çılgıncasına eğlenmesine zemin hazırlıyor. Kullanımı da kontrolü de oldukça basit olan kedi lazeri, lazer düğmesine basıldığında kırmızı renk lazer yayıyor.

Kedi Lazeri Her Kediseverin Evinde Olması Gereken Ürünlerden

Evinde bir ya da daha fazla sayıda kedisi bulunan hayvanseverlerin, kedileriyle geçirdikleri oyun saatlerine renk katmak için tercih edebilecekleri kedi lazer oyuncağı, bilhassa loş ışıklı ve karanlık ortamlarda oldukça güçlü bir lazer ışını sunuyor. Ortam karanlığında yere, duvara ya da tavana tutularak evdeki kedilerin heyecanla oynamaları sağlanabilirken hareketsizliğinden şikâyet edilen yetişkin kediler dahi lazerin cezbediciliğine karşı koyamıyor. Buna, kedi lazerindeki LED aydınlatma da eklenince ortaya epey eğlenceli sahneler çıkıyor ve günün sonunda evdeki tüm kediler, dakikalarca koştukları ve zıpladıkları için yüksek oranda enerji harcıyorlar. Lazer ile yapılan oyunların tekdüzeleşmesini engellemek amacıyla lazer, su kaplarına, avize taşları ve benzeri objelere tutularak ortaya, evdeki kedilerin alışık olmadığı görüntüler çıkarılabiliyor.

Üç adet lazer pili ile çalışan ve üç pil de ambalaj içeriğine dâhil edildiği için kullanıcıları ekstra masraftan kurtaran kedi lazer oyuncak balık figürlü eğitim ışığı kedi oyuncağının pilleri, oyuncağı çalıştırma süresine bağlı olarak haftalarca değerlendirilebiliyor. Piller bittikten sonra pil değişim işlemi kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor.

Evdeki kedileriyle eğlenceli saatler geçirmek isteyen herkes, alışveriş listelerine kedi lazer oyuncağını ekliyor.

Ürün ölçüsü: 8x4x4 cm

 

**************
Kedi
Malzemesi
Plastik
Şekli
Lazer
Kullanım Amacı
Eğitim-Zeka Yuvarlama-Yakalama
Özelliği
Işıklı
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR