Tropifit Premium Plus Hamster Yemi 750 Gr
Tropifit Premium Plus Hamster Yemi 750 Gr

Tropifit Premium Plus Hamster Yemi 750 Gr

Marka : Tropifit
İndirim Oranı : %20 indirimli
Fiyat : 60,00 TL
indirimli : 48,00 TL
Barkod : 5900469504123
5,98 TL 'den başlayan taksitlerle

Tropifit Premium Plus Hamster Yemi 750 Gr

 
SEBZE, MEYVE VE BİTKİ KATKILI HAMSTER YEMİ
Vitaminler bakımından zengin kurutulmuş sebze, meyve ve aromatik bitki katkılı, ot, yonca, elma, Frenk üzümü, keten tohumu ve hindi eti içeren, hamsterlar için tam porsiyonlu bir granül yemdir.
Granüllerin yapı ve şekillerinin yanı sıra kurutulmuş meyve, sebze ve yeşil bitki parçaları hamsterların dişlerini aşındırmalarını sağlarlar.
Doymamış yağ asitleri bakımından zengin keten tohumları katkısı sağlıklı bir deri ve parlak bir kürk sağlar.
İçeriğinde bol miktarda bulunan diyet lifleri ile pancar ve bitki katkısı sindirimi düzenler.
Tropifit Premium Plus Hamster Yemi içeriğinde bulunan maddelerinin birçoğunun sahip olduğu prebiyotik özellikler, uygun bir Bağırsak florasının gelişmesini stimüle etmekte ve hamsterların bağışıklık sistemlerini desteklemektedir.
Zeolit katkısı dışkı kokusunu azaltır.
Tropifit Premium Plus Hamster Yemi, genetik olarak modifiye edilmiş (GMO) maddeler, koruyucu katkı maddeleri, tatlandırıcılar, şeker ve aroma katkıları içermez
 
Beslenme: Hayvanın yeme ve suya sürekli erişiminin olması gerekir.
Hamsterlar için tam yem.
 
İçerikler: tahıllar (mısır dahil), bitkisel kökenli içerikler (ot içeren granül %7,5, maydanoz, papatya, yonca içeren granül %1, dar yapraklı sinirli ot, aynısefa çiçeği), meyveler (granülde bulunan kurutulmuş elma %7,5, kurutulmuş elma %2, granülde bulunan Frenk üzümü %1,5, kurutulmuş ananas), sebzeler (kurutulmuş pancar %2, kurutulmuş havuç %2), tohumlar (granülde bulunan %1,5 keten tohumu dahil), mineraller (zeolit %1), et ve hayvansal ürünler (öğütülmüş hindi %0,3). İlave içerikler: renklendiriciler. 
 
Analiz: ham protein %12,5, ham yağ %4,5, ham selülöz %8,2, su %11,0.