x

Trixie Silika İnci Taneli Kedi Kumu 5 Lt

Silika Kristal Kedi Kumu
Trixie Silika İnci Taneli Kedi Kumu 5 Lt

Trixie

Trixie Silika İnci Taneli Kedi Kumu 5 LtWebser Kodu : T2605

Barkod Kodu : 4011905040226

37,30 TL
10 4,14 TL
Havale Fiyatı 37,30 TL
Adet
 

Trixie Silika İnci Taneli Kedi Kumu 5 Lt

5 lt silika kedi kumu, İdrarı içine abzorbe eder, kokuyu naturilize eder 100 doğal içerikli, geridönüşümlü, antibakteriyel, hafif, ekonomik, mümkün olduğunca az toz içeren dolayısı ile alerjisi olanlar için uygun bir üründür.

Trixie Fresh 'n' Easy 1 kediye, 1 paket, 1ay olarak kullanılır. Bir kedi için 1 ay olan kullanım 2 kedi için 15 gün, 3 kedi için 10 gün olmalıdır. 1 den fazla kedi aynı tuvalet kabını kullanıyorsa kabın içinde her zaman 4 cm civarı Trixie Fresh 'n' Easy olmalı, kedilerin yaptığı katı atık mutlaka bir poşet yardımı ile alınıp atılmalı.

5 lt inci taneli silika kedi kumu, İdrarı içine abzorbe eder, kokuyu naturilize eder 100 doğal içerikli, geri dönüşümlü, antibakteriyel,hafif, ekonomik, mümkün olduğunca az toz içeren dolayısı ile alerjisi olanlar için uygun bir üründür.

Kullanımı: Trixie Fresh 'n' Easy nin bir torbası ile 30 x 40 cm büyüklüğünde bir kedi tuvalet kabını doldurunuz. Daha büyük veya daha küçük kedi tuvalet kapları için buna uygun olarak daha fazla veya daha az Trixie Fresh 'n' Easy silika kum kullanın.

• En az 3 cm derinliğe kadar kedi kumu kabını doldurunuz. Eğer birden fazla kedi kumu kullanıyorsa 4 cm'e arttırılabilir.
• Hızlı sıvı emilimi için kedi kumu kabını sıcak ve kuru bir yerde tutunuz.
• Kokunun yayılmaması için her zaman kapalı bir kedi tuvaleti kullanmanızı öneririz.
• Bazı kediler tuvaletlerinin yalnız bir köşesini kullanırlar, zaman zaman silika kumu karıştırarak granüllerin eşit miktarda idrarı abzorbe etmesini sağlayınız.
• Fresh 'n' Easy'i ilk kez kullanan kediler için eski kumundan bir miktar katın, kendi idrar kokusu ile kedi Fresh 'n' Easy'i kullanmaya başlayacaktır.

Ürün Özellikleri
Kum ÇeşidiSilika
Tane Şekliİnce
Kullanım ŞekliTopaklaşmayan

Benzer Ürünler
  • Petburada Facebook Hesabı
  • Petburada Twitter Hesabı
  • Petburada Google+ Hesabı
  • Petburada Youtube Hesabı
Blog
Adres:Dereağzı Mh. Ziya Gökalp Cd Sinem Sk. Deniztepe Evleri 2DE1 No:122 Gürpınar Beylikdüzü
Çağrı Merkezi:0 850 420 0 738
   
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.