Petline Sterilized Selection Sensiplus Tavuklu Kısır Kedi Maması 12kg
Petline Sterilized Selection Sensiplus Tavuklu Kısır Kedi Maması 12kg

Petline Sterilized Selection Sensiplus Tavuklu Kısır Kedi Maması 12kg

Marka : Petline
Fiyat : 395,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8681546091008
49,23 TL 'den başlayan taksitlerle

Petline Sterilized Selection Sensiplus Tavuklu Kısır Kedi Maması 12 kg

Petline  Natural  Premium  Pet  Food, konusundadeneyimli beslenme uzmanlarının uzun yıllarüzerinde çalıştığı en lezzetli mama tarifleri ilePetline Natural Animal Nutrition®’ın içeriğindeki özel hammaddelerden oluşan sağlıklı, eşsizbir mamadır.


Petline  Adult  Cat  Sterilised  Selection,  özenle seçilmiş hammaddeleri ve içeriğine özel olarak ilave edilmiş Demir, Taurin ve Karnıyarık Otu (Psyllium)ile  yetişkin  kedinizin  metabolizmasının  en  ideal biçinde çalışmasını destekleyerek; sağlıklı bir ömür sürebilmesine  yardımcı  olacaktır.Petline Adult Cat Sterilised Selection, Bir yaşından büyük, evde beslenen tüm ırklara uygun kısırlaştırılmış  kediler için formüle edilmiş natural premium tavuklu yetişkin kedi mamasıdır.


çindekiler : İşlenmiş Tavuk Proteini, Mısır,Pirinç, İşlenmiş Hayvansal Proteini, Bonkalit, Mısır Gluteni, Hayvansal Yağ, Buğday Kepeği, Şeker Pancarı Lifi, Ciğer Aroması, Otoliz Maya, Tuz, Keten Tohumu, Taurin, Bira Mayası, Peyniraltı Suyu Tozu, Yucca, Quillaja, MOS ( Mannan Oligo Saccarid ).

Crude Protein / Ham Protein (%31)Crude Fat / Ham Yağ (%10)Crude Ash / Ham Lif (%5)Crude Cellulose / Ham kül (%8)

Yaşlı kedi mamaları hakkında genel bilgilendirme;

  Kedi mamaları her kedinin kilosuna, yaşına ve gelişim sürecine göre farklı özellikler taşımaktadır. Yaşlı kedi mamaları, yaşı ergenlik dönemini geçmiş kedilerin almaları gereken besin maddeleri dozunda formüle edilmiştir. Kediler yaşlanmaya başladıkları zaman vücutları birçok fonksiyonlarını yitirmeye başlamaktadır. Bu nedenle yaşlı kedi mamaları vücutlarını dinç tutar ve her açıdan sağlıklı olmalarına yardımcı olur. Yaşlı kediler için uzun araştırma ve titiz çalışma sonucunda oluşturulan kedi mamaları sayesinde kedilerinizin sizinle beraber daha fazla zaman geçirmesine yönelik şekilde dikkat edilerek hazırlanmakta ve harmanlanmaktadır. Kedi mamalarını her pet shop’ta bulabilmektesiniz. Kedinizin severek yediği mamayı bulduktan sonra mama değişikliğine gitmemeli ve kedinizi aynı mama ile beslemelisiniz. Onun severek yediği mama ile beslenmesine olanak tanıdığınız zaman her açıdan sağlıklı bir kedi olmasına yardımcı olacaksınız. Bu nedenle kedi maması seçiminde dikkatli davranmalısınız.

Kedi/Köpek Seçimi
Kedi Mamaları
Yaş Seçimi
Yetişkin (1-7 Yaş) Yaşlı (7 Yaş Üstü)
Formu
Kuru Mama
Özellik
Sterilized (Kısırlaşmış) Light (Kilolu) İndoor (Evde Beslenen)
İçerik Seçimi
Düşük Tahıllı
Paket Boyutu
7,6 - 15 Kg
Lezzet
Tavuk-Hindi