Pet Active Yavru Kediler için Besin Takviyesi ve Yavru Süt Tozu 200 Gr
Pet Active Yavru Kediler için Besin Takviyesi ve Yavru Süt Tozu 200 Gr

Pet Active Yavru Kediler için Besin Takviyesi ve Yavru Süt Tozu 200 Gr

Marka : PET Active
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 303,21 TL(KDV Dahil)
indirimli : 272,89 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8698931093226
37,14 TL 'den başlayan taksitlerle

 Yavru Kediler için Besin Takviyesi ve Yavru  Süt Tozu 200 Gr 

 
Yavru kediler için besin takviyesi

    

Doğal Anne Sütü Örnek alınarak ve icerdiği ProteğinVitaminMineral ve Yağlarla dengeli bir formülasyon yaratılarak tasarlanmış yavru kediniz için besin Takviyesidir.
Annesindne erken ayrılmış yavruların tüm ihtiyacını karşılayan Bio Active  Puppy Milk Powder gerekli tüm vitamin ve mineralleri içererek sağlıklı kas ve kemik gelişimine yardımcı olur. Zengin içeriği nedeni ile Hamilelik ve Süt verme döneminde ki annenin, yaşlı ve güçsüz yetişkinlerin beslenmesinde de kullanılabilir.
 
Düşürülmüş laktoz oranı ile Bio PetActive Puppy Milk Powder kediniz için kolay sindirim ve sağlıklı beslenme sunar. İçeriğinde ki L-Carnitine : Vücutta ki yağ asitlerinin metabolizması ve hücrelerde enerjiye dönüşmesi için kullanır.

Hazırlama Talimatı:

     Bio PetActive Puppy Milk Powder, az miktar kaynamak üzere olan suyla karıştırılır. Ardından suyun kalanı azar azar bir yandan da süt hızla karıştırılarak eklenir. Vücut sıcaklığına geldikten sonra verilir. Her öğün yeniden hazırlanır.

Kullanım Miktarı:

     Veteriner Hekim tarafından aksi tavsiye edilmediği sürece genel kullanım tavsiyesine göre kullanılmalıdır.Annesini erken kaybetmiş yada erken ayrılmış yavrularda az az hazırlanarak sık besleme yapılmalıdır.Besleme sırasında kedi biberonu kullanılabilinir.Her iki saate bir besleme yapılmalı 15 günden sonra bu süre daha uzun tutulmalıdır.İçirilecek miktar 15 Ml den fazla olmamalı ve karışım her seferinde yeni hazırlanmalıdır.
     Genel durumu bozuk ve zayıf kedilerde günde bir kez maksimum 100 ml verilmelidir.İçeriğindeki proteinler ve amino asitlere bireysel hassasiyeti olanlarda geçici ishal görülebilir.

Genel Uyarılar:

    Sürekli taze hazırlanmalıdır oda sıcaklığında 2 saaten fazla bekletilen karışım kullanılmamalıdırKarışım hazırlanırken toz kısmın nemli kalmamasına yada ıslanmamasına özen gösterilmelidir.Gün içerisinde kullanılacak karışım buzdolabında saklanmalı bir günden fazla bekletilmemelidir.
 
 
Taurin: Kediler için bir esansiyel aminoasittir. Vücutta sentezlenmez ve mutlaka besinlerle alınmalıdır. Görme  ve üreme fonksiyonları için gereklidir. Serbest radikallere karşı koruma sağlar ve bu da taurini yaşlanmayla mücadelede önemli bir antioksidan haline getirir.
Sağlık-Bakım Ürünleri Medikal Ürünler, Yavru Bakım Ürn.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR