Naturea Tahılsız Köpek Konservesi Ördekli Orman Meyveli 375 Gr
Naturea Tahılsız Köpek Konservesi Ördekli Orman Meyveli 375 Gr

Naturea Tahılsız Köpek Konservesi Ördekli Orman Meyveli 375 Gr

Marka : Naturea
Fiyat : 19,50 TL(KDV Dahil)
Barkod : 5600874371234
2,43 TL 'den başlayan taksitlerle

Naturea Tahılsız Köpek Konservesi Ördekli Orman Meyveli 375 Gr

 

Köpekler İçin Gerçek Tahılsız Yaş Mamalar 

Naturea ıslak köpek mamaları, %89 a varan taze balık ve taze et, %0 tahıl içeriği ile dostumuza dengeli ve sağlıklı bir yaşam sağlar! Kuru mama ile karıştırılarak da tüketilebilmektedir. 
Kedi ve Köpekler Neden Kurt ve Vaşaklardan Farklı Değil? 
Onları en yakın vahşi akrabalarından ayıran gen dizilimi farkının %1 den daha düşük olduğunu biliyor muydunuz?
Farklı yaşam tarzlarına rağmen kedi ve köpeklerin anatomileri değişmedi;
•    Etleri parçalamak için sivri dişler.
•    Amilaz (nişastayı parçalayan enzim) bulunmayan salyalar.
•    Et sindirimi için gelişmiş, yüksek asit içeren ve kısa bir sindirim sistemi.

 

Naturea İle Beslenmek Nelerin Önlenmesine Yardımcı Olur?

Gıda Alerjileri Kedi ve köpeklerin çoğu alerjik bir yapıya sahiptir ve bazı tahıllara karşı hassas yapıdadırlar. Mısır, soya, yulaf, buğday ve gluten içermeyen gıdalar deri ve tüy kondüsyonunu iyileştirirken, gastrointestinal sorunların çözümüne de yardımcı olur.
Fazla Kilolar Karbonhidrat bakımından düşük, protein bakımından zengin gıdalarbirikmiş yağ miktarını azaltıp, kas kütlesini arttırırken, sağlıklı ve ideal vücut ağırlığının korunmasına yardımcı olur.
Diabet Düşük karbonhidrat içeriği kan şekeri seviyesini korumaya yardımcı olur.

Onlar Ailemizdendir;
Kedilerinizin beslenmesi önemlidir. Doğal ve dengeli beslenme, dostlarımızın sağlıklı ve kaliteli bir hayat sürmeleri için en önemli etkendir.
Kedinizin vahşi doğada yediklerine eşdeğer olan Naturea kedi ıslak mamaları  beslenme uzmanları ve veteriner hekimler tarafından geliştirilmiştir.
Naturea ıslak kedi mamaları %98 oranında et veya balık içeriğiyle çok yüksek kalite standartlarına sahiptir. Aslında Naturea mamalarının üretiminde kullanılan tüm içerikler insan tüketimi için onaylıdır!

 

İçeriğimizde Neler Yok ?
Mısır, buğday, gluten, soya fasulyesi, yulaf, yapay koruyucu tatlar, renklendiriciler, GDO (genleri değiştirilmiş organizmalar), hayvansal yan ürünler.
ETHOXYQUIN Naturea ürünleri Ethoxyquin veya herhangi bir kimyasal koruyucu madde içermez. Ethoxquin genellikle balık ürünlerinde kullanılan koruyucu bir maddedir ve dünya genelinde balıklı kedi ve köpek mamalarında yaygın olarak kullanılır.
BHA/BHT Naturea BHA veya BHT'yi (veya herhangi bir kimyasal koruyucu maddeyi) ürünlerine veya içeriklerine eklemez. Naturea ürünlerini ve bütün içeriklerini Vitamin E ile korur.
Dondurulmamış Kemiksiz Taze Et
Üretimde kullanılan tavuklar, balıklar vs. hayvan refahına uygun şekilde üretilir ya da avlanır. Tavuklar yaşadıkları ortamlarda özgürce dolaşabilir, yiyeceklerine ve suya kolayca ulaşabilirler. Bulundukları ortamın ısı ve nem değerleri düzenli olarak kontrol edilir.
Naturea Naturals'da kullanılan taze tavuk ve balık etleri, otomatik makineler yardımıyla kemiklerinden ve sakatatlarından ayrılır. 0° - 2° ye ayarlanmış soğutucularda paslanmaz çelik kaplar içinde üretim için bekletilir.
Taze etler, dondurulmadan ve kesiminden 24 saat geçmeden üretime alınır. Bu sayede tavuk etinde bulunan bütün vitaminler ve amino asitler korunur, taze tavuk eti ayrıca mamanın lezzetini de arttırmaktadır. Bu yüksek kaliteli üretim süreci ve protein kaynağının tazeliği, tüylü dostlarımızın sağlıklı ve uzun yaşamalarına katkıda bulunmaktadır.
İçindekiler: Ördek (%48), hindi (%4), Orman meyveleri, sebze, mineraller, su.

 

Analitik Bileşenler     Ham Protein    % 9 Ham Yağ    % 6 Nem    % 80 Ham Lif    % 1,5 Ham Kül    % 3Besin Katkıları / Kg     Vitamin E    10 mg

Yaş Seçimi  
Irk Seçimi  
Ana Protein Kaynağı  
İçerik Seçimi  
Fizyolojik Durumu  
Paket Seçimi  
Şekli  
Gramaj  
Kedi/Köpek Seçimi
Köpek Mamaları
Yaş Seçimi
Yetişkin (1-7 Yaş)
Formu
Yaş Mama
İçerik Seçimi
Tahılsız
Paket Boyutu
100-500 Gr
Lezzet
Ördek-Tavşan
Irk Özelliği
Small Medium Large Giant
Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR