Kampanyalı Köpek Mamaları

Köpeğiniz için en iyi kuru köpek mamasını almak istiyorsuunuz. Fakat bütçeler bazen en iyisini almaya yetmiyor. İşte  tamda bu dönemde Petburada.com'un kampanyalı ürünler kategorisinde ihtiyacınız olan kuru ve konserve köpek mamalarını indirimli fiyatlarla siperiş edebilirsiniz. En iyi kuru köpek maması markaları arasından seçim yapacağınız sitemizde 1 Alana 1 Bedava olan ürünlerin yanında indirimli köpek mamaları yada yanında çam sakızı çoban armağanı hediyeli köpek mamalarını da bulabilirsiniz.  Uygun maliyetli olduğu için aileler konserve mamadan daha çok kuru köpek maması tercih edilmektedir. Kuru köpek mamasının uzun bir raf ömrü vardır. Kuru köpek maması, çeşitli dokulara, tatlara ve kuru mama boyutlarına sahiptir. Sağlıklı kuru köpek maması markaları, belirli sağlık ihtiyaçları olan veya tavuk, mısır, buğday veya soya gibi belirli bileşenlere alerjisi olan köpekler için mevcuttur. En sağlıklı kuru köpek mamasını ararken köpeğinizin yaşını, cinsini, kilosunu ve aktivite seviyesini göz önünde bulundurarak alışveriş yapmanızı tavsiye ederiz. 

 

Kuru Köpek Maması Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En iyi kuru köpek maması nedir?

En iyi kuru köpek maması köpekten köpeğe değişir, bu nedenle onun zevklerini, yaşını, boyunu, cinsini ve özel sağlık sorunlarını da göz önünde bulundurmanız gerekir. Tahılsız ve sağlıklı tahıl çeşitlerini, organik, ham veya insan kalitesinde içerikli tarifleri ve hassas sistemler için formülleri de bulabilirsiniz.  En iyi arkadaşınızın ihtiyaçları için en iyi kuru köpek mamasını bulmak için veterinerinize danışın.

Büyük ırklar için en iyi kuru köpek maması nedir?

Büyük ırklar için en iyi kuru köpek maması, boyutlarına uygun parçalara ve daha büyük ırkların ihtiyaçlarına göre uyarlanmış bir beslenme profiline sahip olmalıdır. Bu sebeple mamanın üzerinde Maxi, Large, Gaint ibarelerini aramanızı tavsiye ederiz..

Küçük bir köpek için en iyi kuru köpek maması nedir?

Küçük bir köpek için en iyi kuru köpek maması, daha küçük, ısırık büyüklüğünde parçalara ve daha küçük ırkların yüksek metabolik ihtiyaçlarına göre uyarlanmış bir beslenme profiline sahip olmalıdır. Sitemizde küçük yavru köpeğiniz için doğru beslenmeyi seçmenize yardımcı olacak çok çeşitli küçük cins köpek mamaları mevcuttur. Farklı yaşlara, aktivite seviyelerine ve diyet kısıtlamalarına göre hazırlanmış formülleri seçin veya en iyi arkadaşınızın seveceği bir lezzetten birini seçin!

460,01 TL KDV Dahil
575,00 TL KDV Dahil
%20 İNDİRİMLİ
%20İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
%10
400,00 TL KDV Dahil
500,00 TL KDV Dahil
%20 İNDİRİMLİ
%20İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
pouch
2 Adet Pouch Konserve Hediyeli!
%10
1.833,98 TL KDV Dahil
2.619,99 TL KDV Dahil
%30 İNDİRİMLİ
%30İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
ProPlan Tarak
732,20 TL KDV Dahil
899,99 TL KDV Dahil
%19 İNDİRİMLİ
%19İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
Taşıma Çantası
Taşıma Çantası Hediyeli!
1.548,30 TL KDV Dahil
2.029,99 TL KDV Dahil
%24 İNDİRİMLİ
%24İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
2.047,99 TL KDV Dahil
2.559,99 TL KDV Dahil
%20 İNDİRİMLİ
%20İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
ProPlan Tarak
704,00 TL KDV Dahil
880,00 TL KDV Dahil
%20 İNDİRİMLİ
%20İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
%10
844,01 TL KDV Dahil
1.055,00 TL KDV Dahil
%20 İNDİRİMLİ
%20İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR