x

Catıt Senses Kedi Oyun Çemberi Işıklı top

Kedi Topu Ve Oyuncakları
Catıt Senses Kedi Oyun Çemberi Işıklı top

Catit

Catıt Senses Kedi Oyun Çemberi Işıklı topWebser Kodu : T3375

Barkod Kodu : 22517507353
Yorumları Oku (1) | Yorum Yaz
101,14 TL
96,08 TL
5 5,06 TL
Havale Fiyatı 96,07 TL
Adet
stok - ,
4/ 5
merhaba, sn üyelerimiz bağzı ürünlerimizin temini ve tedariği konusunda farklı firmalar ile çalışıldığı için onların temin dönemi ve aralığına göre ürün stokları anında güncellenmektedir. Bu gibi durumlarda "Stoğa Girdiğinde Haber Ver" seçeniğini seçerseniz stoğumuza giren ürünler hakkında mail ile bilgilendiriliceksiniz ve stoklardan ürünümüzü temin edebiliceksiniz!
14
Adet
 
Cat It Senses Kedi Oyun Çemberi Işıklı top

Kedilerin oyun ihtiyacını karşılayan, eğlenerek saatlerce vakit geçirebilmesini sağlayan kimi bölümü açık tünel şeklinde oyun çemberidir.Görme, işitme ve dokunma özellikli,Kedilerin doğal avcılık içgüdülerine göre tasarlanmış, 
Tünellerin üst parçası şeffaftır ve topun hareketi izlenebilir.İsteğe bağlı olarak tünellerin üst bölümleri çıkarılabilir. Kurulumu pratiktir. Birbirine kolayca geçebilen parçalar eklendikten sonra hazırdır. İstenilen şekilde monte edilebilir, çember oluşturulabilir Kurulum sırasında, alt tarafında bulunan kilit işaretlerine dikkat edilerek, parçalar birbirine alttan üste doğru geçirilerek eklenmelidir. 

Eğimli şekilleri ile top daha aktif gareket eder. Yeni toplar hareket ettikçe farklı şekillerde yanıp sönen ışıklar sayesinde sürekli kedinizin ilgisini çeker.Set içerisinde Sizin isteğinize göre farklı şekillerde birleştirilebilen 4 ana parça, uçları kapatmak için 2 kapak ve 1 adet ışıklı top bulunur.

Benzer Ürünler
  • Petburada Facebook Hesabı
  • Petburada Twitter Hesabı
  • Petburada Google+ Hesabı
  • Petburada Youtube Hesabı
Blog
Adres:Dereağzı Mh. Ziya Gökalp Cd Sinem Sk. Deniztepe Evleri 2DE1 No:122 Gürpınar Beylikdüzü
Çağrı Merkezi:0 850 420 0 738
   
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.