Beaphar Kedi Ve Köpek Temizlik Mendili 100 Parça
Beaphar Kedi Ve Köpek Temizlik Mendili 100 Parça

Beaphar Kedi Ve Köpek Temizlik Mendili 100 Parça

Marka : Beaphar
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 160,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 144,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8711231177103
17,95 TL 'den başlayan taksitlerle

Beaphar  Kedi Ve Köpek Temizlik Mendili 100 Parça

Beaphar Köpek Kedi hijyenik temizleme mendilini göz, kulak ve pati temizliğinde kullanabilirsiniz. Tüylerin temizliğinde de kullanabileceğiniz Beaphar mendiller ihtiyacınız olduğunda temizlik için mükemmel kolaylık sağlar.
 
Pet Hijyenik Aloe Temizleme Mendilleri Gözler Kulaklar Paws temizler
Beaphar Temizleme Mendilleri 100 adet tek kullanımlık mendilden oluşmaktadır.
Aloe Vera özleri ile nemlendirilmiş Beaphar temizlik mendilleri günlük göz kulak ve derideki leke ve kirlerin uzaklaştırılmasında kullanabileceğiniz bir üründür.Temiz ve ferah bir koku veren mendiller kedi yada köpeğinizin kötü kokulardan anlık olarak kurtulmasına yardımcı olur.

Bileşimi: Su, Gliserin, Polisorbat 20, Parfüm, Sodyum Benzoat,Coco-glucoside, Potasyum, Sorbat, Pantenol, 1,2-Heksandiol, Kaprilil Glikol, Sitrik Asit, Tropolon, Sodyum Hidroksit, Aloe Barbadensis Yaprak Özü,

 

Kullanım Önerileri: Harici kullanım, Açık yaralar ya da tahriş olan cilt temasından kaçının. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Kullanılan mendilleri evsel atık olarak çöpe atın. Kullanılan

mendilleri klozete atmayın.

 

Kullanım Sonrası: Kullanılan mendilleri evsel atık olarak çöpe atın. Mendilleri nemli ve hijyenik tutmak için paketin ağzını kapalı tutun.

İçerik: 100 mendil, her biri yaklaşık olarak 20cm x 12cm.

 

Kullanımdan Önce: Bu temizlik mendilleri hijyenik bir şekilde mühürlenmiştir. İlk kullanımdan önce paketi sıkın böylece kapalı kapağın açıldığını göreceksiniz. Mendili alabilmek için alüminyum folyoyu geri çekin. Rulonun merkezinden bir tane mendil çekin ve kapağın ortasına yerleştirin. Artık mendilleri istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

 

Nasıl Kullanılır: Beaphar temizleme mendilleri çok amaçlı ve hemen hemen evcil hayvanızın her yerini temizlemeniz için uygundur. Temizlik mendilleri hijyenik temizlik maddeleri ile nemlendirilir ve sakinlik etkisi yaratan Aloe özleri içerir. Birçok evci hayvan sebebi bu temizlik mendillerini evcil hayvanlarının gözlerinde biriken kir birikintilerini temizleyebilmek için paha biçilemez bir yardım olarak göreceklerdir. Evcil hayvanınızın göz çevresini temizlerken kafasını sabit tutmalı ve mendili göz bebeğinden uzakta tutmalısınız. Çapraz bulaşmanın önüne geçilebilmesi için her göz ya da kulak için mükemmeldir. Harika ve hızlı bir temizlik, nerede ne zaman isterseniz. Köpek gezdiricileri bu mendilleri çok kullanışlı olduğunu düşüneceklerdir. Çünkü herhangi bir geziden sonra evcil hayvanların o muhteşem halıları kirletmeden patilerini temizleyebilecekler.