Beaphar Duo Malt Pasta Kedi Maltı 100 Gr
Beaphar Duo Malt Pasta Kedi Maltı 100 Gr

Beaphar Duo Malt Pasta Kedi Maltı 100 Gr

Marka : Beaphar
İndirim Oranı : %25 indirimli
Fiyat : 245,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 183,75 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8711231170357
25,01 TL 'den başlayan taksitlerle

Beaphar Duo Malt Pasta Kedi Maltı 100 gr

Bilindiği üzere kediler kendilerini yalayarak temizler. Yalama sırasında bir miktar tüy yutulur. Bu tüyle bağırsak hareketleri ile topak halini alarak barsak tıkanmaları ve kusmaya neden olur. Beaphar Malt-Paste yutulan tüylerin doğal yoldan dışkı ile atılmasına yardımcı olur.

Kedinizin tüylerini aşırı yalama işlemi mide ve bağırsaklarda tüy yumaklarının oluşumuna yol açabilir ve bu durum kabızlığa neden olur.

Son derece lezzetlidir ve kedinize ek günlük besin kaynağı sağlayan katkı maddelerinden üretilmiştir. Aromatik kedi malt vitamini ve bitkisel yağların kombinasyonu, yutulan tüylerin günlük dışkı ile doğal olarak çıkarılmasını destekler. Ekstra yer alan karamel, Beaphar malt ezmesine özel bir lezzet kazandırır. Değerli yağlar ve katı yağlar kedinizin enerji kaynağı için önemlidir.

Beaphar Duo Maltı günlük ödül olarak kedilerinizde kullanabilirsiniz. İçeriğindeki E vitamini kısa tüylü kediler için kedi vitamin niteliğindedir. Beaphar kedi vitamini bağışıklık sisteminde etkin rol oynar. Sağlıklı bir sindirim sistemi sağlıklı bir bağışıklık sistemi anlamına gelir.

Taurin içeriği ile görme ve kalp sağlığını destekler. Sağlıklı deri ve parlak tüy oluşumuna yardımcı olur. İçerdiği Mannan-oligosakkarit bağırsak florasını destekler, sağlıklı sindirim sistemine sahip olmasını sağlar. Malt içeriği ile sindirim sisteminde biriken tüylerin kolayca çıkarılmasına yardımcı olur. Güçlü dişler ve kemikler için kedi maması içerisinde yavru kedilerinize güvenle kullanabilirsiniz.

Ürünün İçeriği; Sıvı ve katı yağlar, süt ve süt ürünleri, bitkisel orjinli ürünler (malt % 3,70, MOS 4650 mg/kg), maya.

 

Ürünün Analizi; Ham protein % 16,10, ham yağ % 52,70, ham kül % 4,20, nem % 2,10, kalsiyum % 0,50, fosfor % 0,50, sodyum % 0,40, potasyum % 0,70, vitamin B1 379 mg, vitamin B2 115 mg, vitamin B6 115 mg, vitamin B12 780 ug, biotin 2400 mg, taurin 4425 mg.

 

Besleme önerisi: 

Yiyeceklerin üzerine veya doğrudan tüpten direk ağızdan günlük yaklaşık 3 cm macun verebilirsiniz..

Üstün lezzeti ile direk tüpten yemeyi tercih eden kediler için malt sonrası taze ve temiz içme suyu verilmelidir.

Uzun tüylü kediler için Günlük olarak 5 - 6 cm (2,5-3 gr) verilmesi önerilir.

Malt yemeyi reddeden kediler için pati kısmı birkaç santim macunla kirletildiğinde kediniz temizleme amacı ile maltı yalayacaktır.

Bazı kedi vitaminleri içerisinde kullanılan yardımcı maddeler kediler için alerjen olabilir. İstenmeyen yan etkisi görüldüğünde kullanıma ara verilmeli Veteriner hekiminize danışmalısınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR