Adaptil Junior Yavru Köpek Sakinleştirici Tasma
Adaptil Junior Yavru Köpek Sakinleştirici Tasma

Adaptil Junior Yavru Köpek Sakinleştirici Tasma

Marka : Adaptil
Fiyat : 675,00 TL(KDV Dahil)
Barkod : 3411112940394
91,87 TL 'den başlayan taksitlerle

Adaptil Junior Yavru Köpek Sakinleştirici Tasma

ADAPTIL Junior yeni sahiplendiğiniz yavru köpeğinizin rahatlaması ve eğitimine uyum sağlaması için mükemmel bir çözümdür.Daha iyi bir sosyalleşmeyi ve yavru köpeğinizin kendine güveninin gelişimini destekler.
1 tasma 4 haftalık etki sağlar.

Tasma, maksimum 37.5 cm boyun ölçüsü olan 15 kg'lık yavru köpekler için tasarlanmıştır.

ADAPTIL Junior'u yavru köpeğinizin sürekli olarak boynunda tutun ( sadece banyo ve şampuan kullanımı sırasında çıkarın).
VETERİNER HEKİMLER TARAFINDAN TAVSİYE EDİLİR. Adaptil, yavruların zorlu durumlara uyum sağlamasına ve stresle ilgili istenmeyen davranışları azaltmasına yardımcı olmak için Veteriner Hekimler tarafından önerilen 1 numaralı çözümdür.
İLAÇSIZ ÇÖZÜM: Bu sakinleştirici tasma, anne köpeğin feromonunun doğala özdeş halidir. Yavru köpeklerin kendilerini rahat ve güvende hissetmesini sağlar. Feromonu yaymak için vücut ısısıyla aktive edilir.
GECELERİ AĞLAMAYI DURDURUR: Yavruların geceleri ağlamasını durdurduğu klinik olarak kanıtlanmıştır ve yavruların yeni evlerine daha hızlı alışmalarına yardımcı olur.
Yavru köpekler için öğrenmeyi ve sosyalleşmeyi artırır: Eğitim seansları sırasında yavruların daha hızlı öğrenmesine yardımcı olur
Ayrılık kaygısını azaltır: Tek başına bırakıldığında stresli olan köpeklerde yıkıcı davranışları azaltmaya veya ortadan kaldırmaya yardımcı olduğu ve yüksek ses korkusunu azaltmaya yardımcı olduğu kanıtlanmıştır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR