Dünyaca Ünlü İtalyan Kedi ve Köpek Markası Wildfield Artık Türkiye'de

 

 

petburada 

 

DNA çalışmalarından evcil köpeklerin doğrudan etobur olan gri kurtlardan evrimleştiğini göstermektedir. Wildfield tahılsız mamalar içerisinde bir kademe daha yüksek bir tahılsız mama serisidir. İçerik kalitesi seçici ırkları bile memnun edecek lezzetini garanti eder. 

Piyasada yer alan bazı köpek mamaları etiketlerinde ‘’SADECE TAZE ETTEN ‘’ üretilmiştir. Hatta tüketici bu iddiadan etkilenir ama gerçekte bu tüketiciyi almaya teşvik eden bir reklam stratejisidir. Taze et ile kurutulmuş etin arasındaki fark ‘’su’’ dur. Wildfield taze eti pişirme işlemine tabi tutarak içerisinde ortalamada %60-70 var olan suyunu alarak bakteri, virüs ve parazitlerden arınmış! çok daha güvenli, sadece kurutulmuş tavuk, ördek, tavşan, domuz eti, somon, ringa ve ton balığı kullanır. 

Ve bu aynı ağırlıktaki taze ete oranla; 5 katı daha yüksek protein konsantrasyonu olan bir ürün olarak sonuçlanır Tamamı yüksek konsantre kurutulmuş et ile tamamen tahılsız, meyveleri ve sebzeleri içeren kimyasal koruyucu maddeler içermeyen tam ve dengeli mama serisidir. 

Wildfield köpeklerin yaşam evrelerine, yavru döneminden yetişkinliğe kadar farklı ırk ve boyuttaki köpeklerin ihtiyaçlarına göre tam bir mama serisi sunar. Doğal olarak korunmaktadır. Bha ve BHT yoktur. Tüm hayvan yemleri kimyasal veya doğal antioksidanlar içerir. 

Wildfield sadece doğal antioksidanları ‘’tokoferoller’’ olarak kullanmaktadır. Mineraller, vücudun düzgün bir şekilde büyümesi ve bakımı için gereklidir. 

Wildfield şelatlı mineraller içerir. İnsan diyetlerinde de son yıllarda şelatlı mineraller tavsiye edilmektedir. Mineraller şelatlanırsa absorbsiyon oranı %60 artar. İlgili organ tarafından daha kolay emildiği için de daha etkilidirler. Antioksidan etkili meyveler sebzeler ve şifalı bitkiler ile elma, nar, bal kabağı, yeşil çay, ıspanak, rezene, hodan, papatya, meyan kökü, domates, kuşburnu, adaçayı, nane, ahududu, böğürtlen ile tam destek sağlar.

Siz de dünyaca ünlü İtalyan kedi maması ve köpek maması üreticisi Wildfield kalitesini incelemek istiyorsanız petburada.com'u takip edebilirsiniz.

 

petburada