ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Trendline

Trendline markası, 2008 yılında kurulan Lider Pet Food markasının ürettiği markalardan biridir. Lider Pet Food’un felsefesi hayvanların uzun ve kaliteli bir yaşama sahip olması için çalışan bir şirket olmaktır ve Lider Pet Foodbu doğrultuda ilerler. Ürünlerini tam ve dengeli beslenme üzerine oluşturduğu özel formüllerle üretmektedir. Beslenmenin hayvanlar üzerindeki etkilerini çok iyi bilmekle birlikte ırk, yaş ve bir takım fizyolojik durumlarına göre mamalarını üretmektedir. Trendline şuanda yavru, yetişkin kediler ve köpekler için mama üretimi yapmaktadır.

Trendline Kedi Maması

Kedi mamaları hemen hemen bütün markalarda yaş gruplarına göre üretilmektedir. Yani bunlar kendi arasında yavru kedi maması, yetişkin kedi maması ve yaşlı kediler için mama gibi çeşitlere ayrılır. Yavru kedi mamaları 12 aylıktan küçük kediler için üretilmektedir. Çünkü her dönemde kedilerin ihtiyaç duyduğu besin değerleri farklıdır. Yavru kedilerin besin değerlerini karşılamak için de yavru kedi mamasına ihtiyaç vardır. Trendline yavru kedi mamasını üretirken de onların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurur. Trendline yavru kedi maması, küçük evcil hayvanınızın ihtiyaç duyduğu bütün besin değerlerini içerir. İçeriğinde işlenmiş hayvansal protein, hayvansal yağ, buğday, mısır, bonkalit, mısır gluteni, kurutulmuş şeker pancarı, ciğer aroması, tuz, keten tohumu, kuru bira mayası, taurin gibi besinler vardır. Bunlara ek olarak kalsiyum, fosfor, sodyum, iyot, bakır, çinko, potasyum, klorür, demir ve selenyum gibi mineraller de bulunur. Genelde %30 ham protein, %12 ham yağ, %2,5 ham selüloz, %8 ham kül bulunur. 1 yaşından büyük kediler için de yetişkin kedi maması kullanılır. Bu dönemden sonra kedinizin beslenme ihtiyacı için yetişkinler için üretilmiş olan Trendline kedi maması kullanmanız gerekir. 7 yaşından sonra ise kedilerin eklem ağrıları ortaya çıkmaya başlar. Bunları azaltmak için de yaşlı kedi maması kullanılması önerilir.

Trendline Köpek Maması

Kedilerde olduğu gibi köpeklerde de beslenme oldukça önemlidir. Özellikle beslenmeden kaynaklı hastalıkları önlemek için köpek maması ve iyi bir köpek maması kullanmanız gerekir. Trendline köpeğiniz için seçebileceğiniz bir markadır. Trendline köpek maması 1 kg ve ekonomik boy olan 15 kg şeklinde satışa sunulmaktadır. Bu ürünler her ırktan köpeğin besin ihtiyaçlarını karşılayacak olan ürünlerdir. Kaliteli protein içeriği ile köpeklerin seveceği farklı lezzetlerde üretilmiştir. Trendline köpek maması aynı zamanda oldukça uygun fiyatlı olmasından dolayı tercih edilen bir markadır. Uygun fiyatı ile dilediğiniz takdirde sadece evcil hayvanınız için değil, sokakta yaşayan köpekler için de satın alınabilir bir markadır. Trendline mama Lider Pet Food şirketinin ürettiği yerli bir markadır. Bu nedenle döviz farkı, gümrük masrafları, lojistik gibi ekstra maliyetler bulunmadığından uygun fiyatlıdır. 

 

Devamını Göster

Trendline

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR