Happy Dog Fit & Vital Yunior Yavru Köpek Maması 10 Kg
Happy Dog Fit & Vital Yunior Yavru Köpek Maması 10 Kg

Happy Dog Fit & Vital Junior Yavru Köpek Maması 10 Kg

Marka : Happy Dog
İndirim Oranı : %14 indirimli
Fiyat : 1.610,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 1.391,69 TL(KDV Dahil)
Barkod : 4001967152029
189,43 TL 'den başlayan taksitlerle

Happy Dog Fit & Vital Junior Yavru Köpek Maması 10 Kg

Köpeğiniz yedi aya ulaşır ulaşmaz, onu köpek mamasından genç köpek mamasına değiştirmenin zamanı gelmiştir. Çünkü dört ayaklı arkadaşın artık coşkulu bir genç! Yaşamının ilk altı ayında olduğundan daha yavaş büyüdüğü bir gelişim evresine girmiştir. Bu nedenle fit & vital Junior'ımızı özellikle genç köpekler için bir mama olarak geliştirdik. Yavru köpek mamasından daha az enerji içerir ve genç bir köpeğin yedi aydan itibaren sağlıklı büyümesi için ihtiyaç duyduğu doğru besinleri ve mineralleri sağlar. Fit & vital Junior'ımız, kümes hayvanları ve kuzu proteinleri de dahil olmak üzere beş hayvan proteini ile karşınızda. Glutensiz pirinç oldukça sindirilebilirdir ve coşkulu eğlenceyi körüklemek için enerji sağlar. Kalsiyum ve D3 vitamini, köpeğinizin kemiklerinin, bağlarının, tendonlarının ve eklemlerinin sağlıklı gelişimine yardımcı olur.

Fit & vital Junior'ın faydaları nelerdir?

Dengeli protein çeşitliliği

Glutensiz tarif

Kas-iskelet sistemini destekler

Sağlıklı büyüme için önemli mineraller

Yavru köpek mamamı ne zaman yavaş yavaş genç köpekler için mamaya dönüştürebilirim?

Sadık arkadaşınız özellikle yaklaşık 6 aya kadar hızlı büyür. Bunu, orta derecede büyüdüğü genç köpek evresi takip eder. Bu noktada, fit & vital Junior gibi bu aşamaya uygun bir köpek mamasına geçmelisiniz . Eski mamayla karıştırdığınız yeni mamanın oranını kademeli olarak artırarak köpeğinizi yeni mamaya yavaş yavaş alıştırın. Bu, köpeğinizin gastrointestinal sisteminin değişime uyum sağlamasına izin verecektir.

Neden mamamızın ortasında bir delik var?

Yavru mamamız için olan mama tanesi kalp şeklindedir ve ortasında bir delik vardır. Bu, yavru köpeğinizin parçaları daha hızlı kırmasını sağlayarak çiğnemeyi kolaylaştırır. Daha geniş yüzey alanı, yiyeceğin mide suları tarafından en uygun şekilde parçalanması anlamına gelir ve bu da iyi sindirimi destekler.

İçindekiler: kümes hayvanları proteini* (%17), pirinç unu, mısır unu, kuzu proteini* (%5), kümes hayvanları yağı, et unu, balık unu (%5, %50 somon unu), ayçiçek yağı, pancar küspesi* (şekeri alınmış ), hidrolize karaciğer, elma posası*, selüloz, kanola yağı, potasyum klorür, mayalar*, sodyum klorür, kurutulmuş bütün yumurta (%0,2), deniz yosunu*, keten tohumu (%0,16), pisilyum kabuğu, midye eti* (%0,05) , yucca schidigera*, mayalar* (öz), deve dikeni, enginar, karahindiba, zencefil (%0.013), huş ağacı yaprağı, ısırgan otu, papatya, kişniş, biberiye, adaçayı, meyan kökü, kekik (işlenmesinden elde edilen toplam kuru ürünler otlar 0.16%)

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR