Golosi Energy Tavuk ve Biftekli Yüksek Enerjili Köpek Maması 12 Kg
Golosi Energy Tavuk ve Biftekli Yüksek Enerjili Köpek Maması 12 Kg

Golosi Energy Tavuk ve Biftekli Yüksek Enerjili Köpek Maması 12 Kg

Marka : Golosi
İndirim Oranı : %20 indirimli
Fiyat : 658,75 TL(KDV Dahil)
indirimli : 527,01 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8015579027602
65,69 TL 'den başlayan taksitlerle

Golosi Energy Tavuk ve Biftekli Yüksek Enerjili Köpek Maması 12 Kg

Aktif yetişkin köpekler için tavuk eti, sığır eti ve pirinç içeren tam mamadır. İçerdiği tavuk eti ve sığır eti, esansiyel amino asitlerin alınmasını sağlayarak kas kütlesini korur. Koruyucu ve renklendirici madde ilave edilmemiştir.

Sindirilebilirliği yüksek olması kullanacağınız kuru mama miktarını aza indirirken yetişkin köpeğinizin daha az ve kıvamlı dışkılamasını sağlar,kalitesiz ucuz mama ve besinlerin neden olduğu şişkinlik,ishal ve kusma şikayetlerinin oluşmasını engeller.

Golosi köpek maması, dengeli enerji yoğunluğu, ilave olarak içeriğinde bulunan yeşil midyeden gelen doğal kondroitin ve glukosaminler köpeğinizin sağlıklı bağ doku,eklem ve kıkırdak oluşumuna,yağsız kas kütlesine sahip olmasına yardımcı,yetişkin köpek  maması  formülize etmiştir.

İçeriğindeki zeytin özü doğal omega -3 ve 6 yağ asitleri kaynağıdır ve yetişkin köpeğinizin ihtiyaç duyduğu miktarı günlük porsiyonlarında karşılayarak daha sağlıklı kardiovasküler sistem,sinir sistemi ve görme fonksiyonunu garanti eder.

İçeriğindeki üzüm çekirdeği özü doğal antioksidandır. Vücuttaki serbest radikallerin oluşumunu engelleyerek antioksidan etki gösterir

Zeytin Özü

Kardiyovasküler sistem sağlığının desteklenmesine yardımcı olan antioksidan aksiyonu sağlayan polifenol zeytin ekstratı kaynağıdır.

Yeşil Midye

Bağ dokusunun tekrar yapılanmasına yardımcı olan ve eklemlerdeki yangı ile savaşmayı destekleyen glikozaminoglikanların (GAGs) kaynağıdır.

Üzüm Çekirdeği Özü

Bağışıklık sistemini destekleyen ve hücre yaşlanmasını önleyen antioksidanlar ve proantisiyadin kaynağıdır.

İçerik: %0.01 Kondroitin Sülfat, Deniz Kabukluları(0.005% Yeşil Kabuklu Midye Tozu - Perna Canaliculus)., Et Ve Et Ürünleri (% 22 Tavuk Eti Ve Hindi Eti,%11 Sığır Eti) , Kanatlı Ve Balık Yağı (%12 Kanatlı Yağı, %0.5 Somon Balığı Yağı) , Bitkisel Orjinli Türevler (%1 Şeker Pancarı Posası , %0.01 Glukozamin , Tahıllar (%4 Pirinç), Mayalar (0.5% Bira Mayası) , 0.1% Hindiba Otu İnülini)

Analiz Tablosu: Lif: %2.9 , Nem: %9 , Omega-3 Yağ Asitleri: %0.34 , Yağ : %20 , Omega-6 Yağ Asitleri: %2.27. , Potasyum: %0.60 Kül: %8.6 , Sodyum: %0.18 , Fosfor: %1.05, Protein: %30 , Kalsiyum: %1.59, Klorid: %0.40, Magnezyum: %0.11

Kedi/Köpek Seçimi
Köpek Mamaları
Yaş Seçimi
Yetişkin (1-7 Yaş)
Formu
Kuru Mama
Özellik
Yüksek Enerjili
İçerik Seçimi
Tahıllı
Paket Boyutu
7,6 - 15 Kg
Lezzet
Tavuk-Hindi
Irk Özelliği
Medium Large