Whiskas Kedi Mamaları Lezzetine Çok Güveniyor!

 
 
Whiskas kedi mamaları lezzetlerine o kadar çok güveniyor ki kediniz beğenmediğinde paranızı iade ediyor. 01 Şubat-15 Mart 2017 tarihleri arasına aldığınız Whiskas kedi mamasını kediniz yemediği taktirde aşağıdaki kampanya koşulları dahilinde geçerlidir. Bunun için tek yapmanız gereken faturanızı yada fişinizi lütfen kaybetmeyin ve  https://www.whiskas.com.tr/para-iade-kampanyasi adresindeki formu eksiksiz doldurun.
https://www.whiskas.com.tr/para-iade-kampanyasi
Önemli Hatırlatmalar ;
1 kişi 1 adet ürün iade edebilir.
14kg gramajlı ürünler hariç, tüm Whiskas markalı ürünler kampanyaya dahildir.
Fişiniz aldığınız ürünün ismini açıkça belirtmelidir
WHISKAS® PARA İADE KAMPANYASI KATILIM KOŞULLARI
1. Whiskas® para iade kampanyası (“Kampanya”) Büyükdere Caddesi No:127 Astoria Kuleleri B Blok Kat:1 Esentep-Şişli-İstanbul adresinde yer alan Mars Gıda Ürünleri Tic. Ltd. Şti. (“WHISKAS®”)ve Gülbahar Mh. Cemal Sururi Sk. Halim Meriç İş Merkezi No:15 Kat:8 Daire:39 adresinde bulunan U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (“U2”) tarafından gerçekleştirilmektedir.
2. Kampanya 01 Şubat 2017(00.01 TSİ) – 15 Nisan 2017(23.59 TSİ) tarihleri arasında gerçekleşecektir. Kampanyaya katılım saatinin belirlenmesi hususunda U2’nun saati geçerli saat olarak kabul edilmekte olup, bu saat dünyanın her yerinde geçerli olan Greenwich ortalama zamanına (GMT) göre esas alınan Türkiye saatidir.
3. Kampanyaya dahil ve dolayısıyla para iadesine konu ürünler; Whiskas® Poşet Yavru 100g Kümes Hayvanlı, Whiskas® Poşet Yetişkin 100g Sığır Etli, Whiskas® Poşet Yetişkin 100g Tavuklu, Whiskas® Poşet Yetişkin 100g Ton Balıklı, Whiskas® Poşet Yetişkin 100g Somonlu, Whiskas® Poşet Yetişkin 100g Tavşanlı, Whiskas® Poşet Yetişkin 100g Kuzulu, Whiskas® Poşet Yetişkin 4X100g Etli Seçenekler, Whiskas® Poşet Yetişkin 4X100g Balıklı Seçenekler, Whiskas® Poşet Yetişkin 4X100g Kümes Seçenekler, Whiskas® Poşet Yavru 4X100g Etli Seçenekler, Whiskas® Poşet Yetişkin 12X100g Etli Seçenekler, Whiskas® Poşet Yetişkin 12X100g Kümes Seçenekler, Whiskas® Kuru Yavru(tavuklu 2kg&Tavuklu 300g), Whiskas® Kuru Yetişkin Sığır Etli (300gr, 1400g, 1500g, 3800g, 4000g), Whiskas® Kuru Yetişkin Tavuklu (300g, 1400g, 1500g, 3800g, 4000g), Whiskas® Kuru Yetişkin Ton Balıklı (300g, 1400g, 1500g, 3800g, 4000g), Whiskas® Kuru Yetişkin Sterile Tavuklu 1400g, Whiskas® Konserve 400g (sığır etli, tavuklu, ton balıklı), Whiskas® Ödül Temptations Tavuklu & Peynirli 60g, Whiskas® Ödül Anti Hair Ball 60g olmak üzere 36 çeşittir.
4. Whiskas® Kuru Yetişkin(Sığır Etli 14kg, Tavuklu 14kg, Ton balıklı 14kg) ürünleri kampanyaya dahil değildir.
5. Kampanya tarihleri arasında kampanyaya dahil Whiskas® ürünlerinden herhangi birini alan ve ilgili ürünü kullandıktan sonra herhangi bir nedenle üründen memnun kalmayan tüketiciler en fazla 1 adet ürün için geçerli olmak üzere ürün tutarını talep edebilecekler ve işbu katılım koşullarındaki şartları doğru ve eksiksiz yerine getirmeleri halinde ödemiş oldukları ürün bedelini iade alabileceklerdir. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerin kargo bedeli vb ürün dışındaki bedeller kampanyaya dahil değildir. Ürün fiyatı dışındaki tutarlar iade kapsamında değildir.
6. Ürünlerin tutarının iade edilebilmesi için www.whiskas.com.tr sitesindeki iade formunun doldurulması gereklidir. Formda yer alan ad, soyad, adres, TC kimlik no, e-mail, cep telefonu, banka hesap iban numarası ve fiş bilgileri (alındığı yer, fiş/fatura no, ürün adı) alanları doğru ve eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Ayrıca aynı web sayfasında ilgili alana fiş/faturanın ve memnun kalınmayan ve iade talep edilen ürünün açılmış paket fotoğrafı yüklenmelidir.
7. Satış fişi üzerinde ürün adı yazmayan Petshop/satış noktalarında bulunan formların doldurulması zorunludur. Alınan noktanın kaşesinin de yar aldığı form, fiş ve ürün paketi fotoğrafıyla birlikte web sayfasına yüklenmelidir. Ayrıca formun üzerinde yer alan numara da web sitesinde ilgili alana girilmelidir.
8. 1 Şubat – 15 Nisan 2017 tarihleri arasında alınan ürünlerin iade talebi 30 Nisan 2017 tarihi saat 23:59 TSİ’ye kadar yapıldığı taktirde geçerli olacaktır. Bu tarihten sonra yapılan işlem ve talepler geçerli olmayacak ve işlem yapılamayacaktır. www.whiskas.com.tr web sitesi server saati geçerlidir.
9. Kampanya kapsamındaki iade talebi iletilen ürünlerin 01 Şubat 2017(00.01 TSİ) – 31 Mart 2017(23.59 TSİ) tarihleri arasında satın alınmış olması gerekmektedir. Bu tarihler arasında satın alındığı alışveriş belgesi(fiş/fatura) ibrazı ile ispat edilemeyen ürünler için iade yapılmayacaktır.
10. Alışveriş belgesinde ürün bedeline ilişkin ibare belirgin değil ve okunamıyor ise WHISKAS®, bu durumda katılımcıyı mağdur etmemek adına ürünün piyasadaki tavsiye edilen satış fiyatı esas alarak bu tutarı katılımcıya iade edecektir.
11. Kampanya kapsamında fiş tutarında net ürün fiyatı yazmayan tüketici talepleri için her ürünün iade fiyatları aşağıda belirtilmiştir. Bu fiyatlar Türkiye geneli tavsiye edilen perakende satış fiyatlarıdır. ÜRÜN Tavsiye Edilen Satış Fiyatı Whiskas® Yavru Poşet 100g Kümes Hayvanlı 3,25 TL Whiskas® Yavru Poşet 4X100g Etli Seçenekler 9,75 TL Whiskas® Yetişkin Poşet 100g Sığır Etli 3,25 TL Tavuklu Ton Balıklı Somonlu Tavşanlı Kuzulu Whiskas® Yetişkin Poşet 4X100g Etli Seçenekler Kümes Seçenekleri 9,75 TL Balıklı Seçenekler Whiskas® Yetişkin Poşet 12X100g Etli Seçenekler 26,00 TL Kümes Seçenekleri Whiskas® Kuru Yavru Tavuklu 2kg 37,50 TL Tavuklu 300g 6,99 TL Whiskas® Kuru Yetişkin 300g Sığır Etli Tavuklu 6,99 TL Ton Balıklı Whiskas® Kuru Yetişkin 1400g Sığır Etli 26,99 TL Tavuklu Ton Balıklı Sterile Tavuklu Whiskas® Kuru Yetişkin 1500g Sığır Etli Tavuklu 26,99 TL Ton Balıklı Whiskas® Kuru Yetişkin 3800g Sığır Etli Tavuklu 65,00 TL Ton Balıklı Whiskas® Kuru Yetişkin 4000g Sığır Etli Tavuklu 65,00 TL Ton Balıklı Whiskas® Konserve 400g Sığır Etli Tavuklu 7,25 TL Ton Balıklı Whiskas® Ödül 60g Temptations Tavuklu & Peynirli Anti Hair Ball 7,99 TL
12. 30 Nisan 2017(23.59 TSİ) tarihinden sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Tüketicilerin internet bağlantısı, bilgisayar vb konularında teknik donanım ve olanakları ile bu işlemleri yapabilmek için imkanları kendi sorumluluklarındadır. Süresi içinde belirtilen koşullarda başvuru ve talepte bulunulamamasından ve bu nedenle para iadesi alınmamasından dolayı WHISKAS® ve/veya U2 sorumluluk kabul etmez.
13. Tüketicinin talebi ile ilgili olarak sisteme giriş yapıldıktan sonra en geç 15 gün içinde WHISKAS® ve U2 tarafından değerlendirme yapılır. Bu sürenin sonunda tüketiciye sonuç bildirilir.
14. Talep ulaştıktan ve gerekli katılım koşullarının tam ve eksiksiz yerine getirildiği WHISKAS® ve U2 tarafından onaylandıktan sonra, fiş-faturadaki KDV dahil ürün tutarı, tüketicilerin belirtmiş olduğu banka hesabına U2 tarafından 3 iş günü içerisinde yatırılacaktır. Tüketicinin ilgili formu doldururken vermiş olduğu banka hesap numarasında ya da diğer bilgilerinde yanlışlık veya eksiklik olması nedeniyle para iadesinin gerçekleşmemesi halinde WHISKAS® ve/veya U2’nun herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
15. Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir. Web sitesine girebilmek için gerekli donanım ve internet bağlantısı tüketicinin sorumluluğundadır. İnternete bağlantı ücreti tüketiciye aittir.
16. İade talebi için tüketicinin ürünü satın aldığını ispat etmesi ve memnuniyetsizliğini kısaca açıklaması ve ilgili formu doğru ve eksiksiz doldurması yeterlidir.
17. Kampanyaya sadece bireysel tüketiciler katılabilir. Belirli bir üründen bir seferde birden çok satın alım (toplu alım) yapılmış olması halinde, Kampanya, bu alımlardaki WHISKAS® ürünlerinden sadece 1 tanesi için geçerli olacaktır.
18. Bir kişi kampanya kapsamında sadece 1 adet ürün için iade şartlarından faydalanabilir. Aynı kişinin farklı profil bilgileri ile kampanyaya tekrarlı katılımı ve para iade talebi kurallara aykırı olup, WHISKAS® bu gibi durumlarda, tüketicinin hakkını hiçbir uyarı yapılmadan iptal edebilir.
19. İşbu Kampanya, WHISKAS® ve WHISKAS® ürünlerine ait diğer kampanyalarla birleştirilemez.
20. Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı para iadesi hakkı kazanamayacak olup, WHISKAS®’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
21. WHISKAS® kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları, cep telefonları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara ve/veya cep telefonlarına yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
22. Kampanya kapsamında verilen hesap bilgileri iade talebinde bulunan tüketicilerin kendilerine ait olmalıdır. Farklı hesap bilgilerinden kaynaklanacak sorunlardan dolayı WHISKAS® ve U2 sorumlu değildir.
23. Kampanyaya katılıma ilişkin tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz şekilde sunulması gereklidir. Kampanyaya katılım sırasında tüketicilerin iade talep formundaki eksik veya yanlış verilen iletişim-hesap bilgileri veya tüketicilerden kaynaklı sebeplerden dolayı iadenin gerçekleşmemesinden WHISKAS® ve U2 sorumlu değildir. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. WHISKAS® ve/veya U2 katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
24. Kampanyaya katılan katılımcıların sunmuş oldukları kişisel bilgiler WHISKAS®ve U2 nezdinde saklı olup, WHISKAS® katılımcının e-posta adresi, cep telefonu ve sair iletişim bilgileri aracılığıyla işbu kampanya hakkında bilgi vermek amacıyla katılımcılar ile iletişime geçme hakkını ve U2 ile kampanya kapsamında bilgileri paylaşma hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar. Katılımcıların kişisel bilgileri https://www.whiskas.com.tr/yasal uyarınca korunmaktadır.
25. Kampanya’ya WHISKAS® ve/veya U2 çalışanları veya 18 yaşından küçük olanlar katılamazlar, katılmış olsalar dahi para iadesine hak kazanamazlar. WHISKAS®’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
26. Kazanılan hak devredilemez, satılamaz, nakde veya mala çevrilemez.
27. Kampanyaya Türkiye Cumhuriyeti dışından katılımda bulunulamaz, bulunulsa da para iadesine hak kazanamazlar.
28. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta WHISKAS®’nin kayıtları esas alınacaktır.
29. WHISKAS® kampanya kapsamındaki iade taleplerini kabul etmeme hakkını saklı tutar.
30. WHISKAS®, kampanyayı 1 hafta öncesinden www.whiskas.com.tr internet sitesinde duyurmak kaydı ile Kampanyayı dilediği zamanda sona erdirme veya uzatma hakkını saklı tutar.
31. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran WHISKAS® tarafından yapılacaktır. WHISKAS® bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için www.whiskas.com.tr internet sitesini düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
32. Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
33. Katılımcıların, isimlerinin ve eğer mevcutsa sunmuş oldukları görsellerin WHISKAS®’ın kendi internet sitesi www.whiskas.com.tr ve diğer her türlü internet, tv, gazete, dergi, basılı broşür vb. tüm mecralarda veya WHISKAS®’in uygun göreceği sair yer ve alanda herhangi bir zaman, yer ya da coğrafi kısıtlama olmaksızın kullanılabilir. Katılımcı iade talebiyle birlikte bu durumu kabul etmiş sayılır ve böyle bir kullanımdan dolayı katılımcı WHISKAS®’dan veya U2’dan herhangi bir hak talebinde bulunamayacaktır
34. Kampanyaya katılan kullanıcı, Kampanya kapsamında paylaştıkları her türlü bilginin kendisine ait olduğunu kabul ve taahhüt eder. Kampanyaya katılan kullanıcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi ve görsel veya işitsel materyali iletemez. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran kullanıcıya aittir. WHISKAS® ve bağlı şirketleri sorumluluk kabul etmemekte olup, ilgili üçüncü kişilerin herhangi bir hak talebinde bulunması halinde WHISKAS® ve/veya U2’nun hiçbir sorumluluğu bulunmadığını, bu konuda tek muhatabın kendisi olduğunu katılımcı kabul, beyan ve taahhüt eder.
35. Katılımcılar kampanyaya katılmakla, promosyon amacını gerçekleştirmek üzere paylaştıkları kişisel bilgilerinin promosyon amacı ile toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılır. Katılımcı, aksini belirtmedikçe, bu madde kapsamında sayılan ve benzeri amaçlar doğrultusunda