Hızlı Kargo

İstanbul İçi aynı gün Teslima Petburada'da

petburada aynı gün teslimat

Kargo sorunlarını en aza indirmek ve daha hızlı hizmet verebilmek için saat 11:00'a kadar verilen siparişlerinizi kendi ekibimizle kapınıza kadar getiriyoruz. Hiç bir ek ücret talep etmeden verdiğimiz bu hizmet sadece İstanbul içi siparişleriniz için ve belirli bölgelerde geçerlidir. Çok yakında ulaşamadığımız bölgelerede ulaşmayı amaç edinen Petburada.com Pazar günleri ve Resmi Tatil günlerinde, olağan üstü hallerde ve kampanya günlerinde yaşanabilecek aksaklıklar için şimdiden özür dileriz.

İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ SALGIN SÜRECİNİN DE ETKİSİYLE ARTAN SİPARİŞLER SEBEBİYLE AYNI GÜN TESLİMAT HİZMETİNDE GECİKMELER YAŞANABİLMEKTEDİR.

Aynı gün teslimat yapılan ilçeler; 

petburada güzargah


Şimdilik aynı gün teslimata uygun olmayan ilçeler: Adalar,Arnavutköy,Fatih,Riva, Şile, Silivri, Çatalca ilçeleri ile, Kadıköy ilçesi Caferağa, Osmanağa, Rasimpaşa, Zühtüpaşa mahalleleri, Başakşehir ilçesi Kayabaşı Mahalleleri, Bakırköy ilçesi Cevizlik, Zeytinlik mahalleleri, Çekmeköy ilçesi Ömerli, Ekşioğlu mahalleleri, Pendik ilçesi Doğu Mahalleleri, Beyoğlu ilçesi ,taksim, Tuzla ilçesi Organize Sanayii Bölgeleri, Mimarsinan ve Şifa Mahalleleri