8in1 Excel Glucosamine+ MSM Köpek Eklem Tableti 55 Ad
8in1 Excel Glucosamine+ MSM Köpek Eklem Tableti 55 Ad

8in1 Excel Glucosamine+ MSM Köpek Eklem Tableti 55 Ad

Marka : 8 in1
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 190,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 171,01 TL(KDV Dahil)
Barkod : 4048422124290
21,31 TL 'den başlayan taksitlerle

8in1 Excel Glucosamine+ MSM Köpek Eklem Tableti 55 Ad

İçeriğinde bulunan stabilize edilmiş C vitamini, MSM ve glukozamin ile köpeğinizin çevikliğini, hareketliliğini ve eklemlerin sağlıklı bir hale gelmesini destekleyen bakım takviyesi. Glukozamin bağ dokularının, kıkırdakların ve eklem sıvılarının içerisinde yer alan doğal bir bileşendir. MSM vücudun hücreleri ve dokuları yeniden oluşturmasını sağlar. Köpeğinizi hareketsiz ve stresli durumlarında veya yaralanmalardan sonra destekler Glukozaminin olumlu etkilerini tamamlar. C vitamini, kollajen gelişimini destekler ve bağ dokularının yanı sıra bağların esnekliğini de arttırır. Günlük olarak kullanılacak Glukozamin + MSM, köpeğinizin eklem sağlığını destekleyerek; hareketliliğin vereceği keyfi sürmesine yardımcı olacaktır.

Analitik Bileşenler: Ham Protein %20.0, Ham Yağ %7, Ham Selüloz %2,0, Ham Kül %33, Nem %6, C Vitamini 5000 mg/kg

Kullanım Önerisi: Mamanın yanında yada direkt olarak kullanılabilir.Evcil hayvanınızı tablet yerken yada yedikten bir süre sonra gözlemlemeye devam etmeniz çok önemlidir.Dozaj üzerinde bir değişiklik tamamen veteriner hekiminize danışarak yapılmalıdır.

Köpek Vücut Ağırlığı       Günlük tablet sayısı

10 kg’a kadar                     1

11-20 kg                             2

21-30 kg                             3

30 kg ve üzeri                    4

Hamile ve emziren hayvanlar üzerinde ürünün kullanımının uygun olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır.Eğer evcil hayvanınız kan pıhtılaşma sorunu , antikoagülanilaç tüketimi , diyabet veya hiperglisemiyeye neden olan herhangi bir metabolik bozukluk, idrar yolu taşı oluşumu tedavisi ya da kabuklu deniz hayvanlarına karşı görülen herhangi bir alerjisi var ise lütfen ürünü kullanmadan önce veteriner hekiminize başvurunuz.

Oda sıcaklığında ağzı sıkıca kapatılmış çocukların ve hayvanların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz.

Kullanımı
Köpek
Yararı
Eklem Sağlığı Kas Ve İskelet
Formu
Tablet