Versele-Laga Canaries Prestige %100 Naturel Kanarya Yemi 500Gr

İndirim Oranı : %20 indirimli
Fiyat : 26,69 TL
indirimli : 21,35 TL
2,66 TL 'den başlayan taksitlerle

Versele-Laga Canaries Prestige 100 Naturel Kanarya Yemi 500gr

 Ana vatanı olan kanarya adalarında doğal yaşamlarında tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri yemlerle beslenen kanaryalar için bol proteinli güneşte olgunlaşmış tohumlar, vücut direncini artıran, hayati önemi olan tüm vitamin ve mineralleri içeren, tüy oluşumunu destekleyen karışık ana yemdir.

Mamanın İçeriği; Kanarya tohumu, şalgam, keten tohumu, sarı darı, bal, fırın mamülleri, sıvı ve katı protein, ham yağ, balık yağı, mayalar, ham lif, kalsiyum, fosfor  vitaminler.

Beslenme Tavsiyesi;
Günlük tazelenerek ana yem olarak verilmesi, kuru ve serin bir  yerde ağzı kapalı olarak muhafaza edilmesi tavsiye edilir.Tüm kanaryalar için Geleneksel karışım.Özellikle sağlıklı bir sese sahip olmasını istediğiniz kanaryalarınız  İçin Uygundur.İçeriğindeki Tohumlar Son Derece Yüksek Kalitelidir.

İçindekiler:
Kanarya tohumu, şalgam, keten tohumu, sarı darı, bal, fırın mamülleri, sıvı ve katı protein, ham yağ, balık yağı, mayalar, ham lif, kalsiyum, fosfor ve vitaminler. 
Tüm kanaryalar için geleneksel karışım. Özellikle Ötüm Kanaryaları İçin Uygundur. İçeriğindeki Tohumlar Son Derece Yüksek Kalitelidir.