Üye Ol Kazan!

Yeni üyelik oluşturarak kazanabileceğiniz 100 TL ve Üzeri Alışverişte Kullanabileceğiniz 10 TL indirim Sağlayan Hediye Çeki.

Üye Ol Kazan !

İnternet sitemize üye olduğunuzda kazanacaklarınız bitmek bilmiyor

Üye Olduğumuzda avantajlı olur muyum?

Petburada.com internet sitemize üye olduğunuzda; internet sitemiz üzerinde ki kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında sms ve E-posta yolu ile (haberdar olmak istediğinizde) bilgilendirilirsiniz. Sadece üyelerimize özel fırsat ve kampanyalarımızdan en erken siz görürsünüz.

Petburada.com a üyelik ücret limidir? Üye olmak için ne gerekiyor?

Petburada.com internet sitemize üyelik tamamen ücretsiz olup, hatta yeni üyelikleriniz de indirim çekleri ve parapuanlar kazanırsınız! Üye olmak için mail adresinizin olması yeterlidir! Ad, Soyad, Telefon, E-Posta, Adres gibi bilgileriniz ile kolaylıkla 1-2 dakikada ücretsiz olarak kolaylıkla üye olabilirsiniz!

hediye çeki ve para puan kazanmak için ne yapmalıyım?

Hediye çekleri dönemsel olarak sizlere daha avantajlı ve uygun ürün satışı sağlamak için yapılan kampanyalardır. Para puanlar da yaptığınız her alışveriş, yorum ve yeni üyeliğiniz sonrası kazandığınız puanlarınızdır, parapuanlarınızı direk alışverişinizde kullanamazsınız, sistem otomatik olarak parapuanlarınızı Hediye Çeklerine çevirip hesabınıza kullanabilmeniz için kayıt eder, böylelikle yapacağınız alışverişlerinizde hesabınıza kayıt edilen hediye çeklerini kullanabilirsiniz. Not : Standart olarak tanımlanan Hediye Çekleri 100 TL ve Üzeri alışverişlerinizde geçerlidir.

Her yorum yaptığımda para puan kazanırmıyım?

Her onaylı yorumunuzda para puan kazanırsınız, Unutmayın yorumlarınız bizler tarafından incelenerek onay aşamasından geçirilmektedir. Onay sonrası yorumlarınız yayınlanmaktadır.

Üyeliğin başka ne avantajları vardır?

Üye olduğunuzda sitemizden alışverişlerinizi takip edebilir, kargo takipleri için gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz, Hediye çeklerinizi, Parapuanlarınızı görebilirsiniz, Alışveriş listesi oluşturup aynı ürünleri sürekli kolaylıkla alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.