True Instinct Sterilised Somon Kısır Kedi Maması 7kg
True Instinct Sterilised Somon Kısır Kedi Maması 7kg

True Instinct Sterilised Somon Kısır Kedi Maması 7kg

İndirim Oranı : %20 indirimli
Fiyat : 589,91 TL(KDV Dahil)
indirimli : 471,93 TL(KDV Dahil)
58,82 TL 'den başlayan taksitlerle

True Instinct Sterilised Somon Kısır Kedi Maması 7kg

True Instinct ™ ORIGINAL, doğal bileşenlerin benzersiz, eksiksiz ve dengeli bir kombinasyonundan hazırlanmıştır. Bu ürün yelpazesi her zaman ilk bileşen olarak taze tavuk veya somon içerir ve mükemmel bir tam tahıl seçkisi (tam tahıllı pirinç, arpa ve yulaf) ile optimum sağlığın korunmasına yardımcı olmak için meyve ve sebzeler içerir. Buğday ve soya içermez

KİLO KONTROLÜ Düşük yağ içeriği, yüksek protein seviyesi ve kiloyu kontrol etmeye yardımcı olan tam tahıllardan diyet lifi içeren tarif.

OPTIMUM FITNESS İskelet kası ve aktivite seviyelerinin korunmasına yardımcı olmak için taze somondan dengeli bir yüksek kaliteli protein ve kalori seviyesi.

SİNDİRİM SAĞLIĞI Tam tahıllar (kahverengi pirinç, arpa ve yulaf) ve prebiyotik etkiye sahip lifler içerir.

PARLAK KAPLAMA VE SAĞLIKLI CİLT Omega 3 ve 6 esansiyel yağ asitleri ve çinko, cildin ve kürkün kalitesini ve sağlığını iyileştirir.

SAĞLIKLI BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ Sağlıklı bağışıklık fonksiyonunu sürdürmek için yüksek düzeyde antioksidanlar (E, C vitaminleri, selenyum), çinko ve protein.

İçindekiler: Somon * (% 16) mısır proteini kurutulmuş tavuk (% 15) kurutulmuş domuz eti (% 8) kurutulmuş bezelye * (% 8) yulaf * tam arpa (% 7) tam pirinç proteini hidrolizat (% 3,5) bezelye lifi * küspe pancar * domuz yağı (% 2) (doğal tokoferollerle stabilize edilmiş) mineraller balık yağı (% 0,5) keten tohumu * kurutulmuş elma * kurutulmuş havuç * (% 0,35) kurutulmuş brokoli * kurutulmuş kırmızı meyveler * (% 0,01)Besin katkı maddeleri

Mamanın Analizi:  Protein% 38 Yağ içeriği% 14 Ham selüloz% 4 Mineraller% 7,5? 3% 0,8?% 6 1,6%

Yaş Seçimi
Yetişkin (1-7 Yaş)
Kedi/Köpek Seçimi
Kedi Mamaları
Formu
Kuru Mama
Özellik
Sterilized (Kısırlaşmış)
İçerik Seçimi
Tahıllı
Paket Boyutu
3,1 - 7,5 Kg
Lezzet
Balık
Benzer Ürünler