Thundershirt Calming Cap Sakinleştirici Başlık Small
Thundershirt Calming Cap Sakinleştirici Başlık Small

Thundershirt Calming Cap Sakinleştirici Başlık Small

İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 99,00 TL(KDV Dahil)
indirimli : 89,10 TL(KDV Dahil)
Barkod : 854880001561
11,11 TL 'den başlayan taksitlerle

Thundershirt Calming Cap Sakinleştirici Başlık Small

Göz bandı köpeklerin kendilerini stres altında hissettikleri pek çok durumda harika bir endişe giderici ve sakinleştiricidir. Görsel uyaranlar olmadan köpekler daha sakin ve rahat olurlar ve korkuları azalıp bulundukları ortamda kendilerini güvende hissederler. Bu sakinleştirici göz bandı sadece filtreleme yaptığından köpekler kendilerini kör gibi hissetmezler. Seyahatler, tıraş ortamı, pansuman ve muayene gibi durumlarda köpekler üzerinde çok etkilidir. Veterinerler tarafından muayeneler sırasında güvenle kullanılmaktadır.

   Kullanıldığı durumlar;
Thundershirt köpeğiniz veya kedinizi azik sarılma etkisiyle sakinleştirir. Thundershirt'ün patentli tasarımıyla sağladığı hafif ve sürekli basınç kaygı, korku ve aşırı heyecan içindeki köpekler ve kediler üzerinde çarpıcı bir sakinleştirici etkiye sahiptir. İki binin üzerinde müşterimizin katıldığı anketlere göre köpek ve kedilerin 80'inde, daha önce görülen belirtiler Thundershirt kullandıkları sırada hatırı sayılır biçimde azalmıştır. Thundershirt, halihazırda dünyanın pek çok köşesinde yüz binlerce köpek ve kediye fayda sağlayan bir üründür ve binlerce veteriner ile eğitmen tarafından tavsiye edilmektedir. 
 
Thundershirt nasıl etki ediyor Uzmanlar, basıncın sinir sisteminde sakinleştirici bir etkiye sahip olduğuna ve endorfin benzeri bir hormon salgılanmasını sağladığına inanmaktadır. Tedirginliği hafifletmek için basınç kullanımı, insan ve hayvanlarda yıllardır sıkça başvurulan bir yöntemdir. Aşağıda bu uygulamanın bazı örneklerini bulabilirsiniz.
Köpeklerde Ayrılık Endişesi
Ayrılık Tedirginliği
Ayrılık Endişesi Hikayeleri
Köpeklerde Gökgürültüsü Korkusu. 
 
   Ne zaman Giydirilmeli;
Hava durumunda fırtına uyarısı yapıldıysa veya ilk gök gürlemesini duyduğunuzda, Thundershirt'ü kullanmak için en uygun zaman, köpeğinizin korku ve tedirginliğe kapılmasından öncedir. Ama köpeğiniz korkuya kapıldıktan sonra da Thundershirt giydirebilir ve olumlu sonuçlar alabilirsiniz.
 
Çoğu durumda, Thundershirt'ü uzun süreler köpeğinizin üstünde bırakmanız sorun yaratmaz. Thundershirt kullanan köpek sahiplerinin büyük bölümü, o günkü hava durumu tahmininde fırtına varsa, köpeklerine Thundershirt giydirerek işe gitmekte ve döndüklerinde mutlu, huzurlu bir köpekle karşılaşmaktadır. Thundershirt'ün fırtınalar sırasında köpeğinize nasıl destek olduğuna ve doğru kullanımına dair daha ayrıntılı bilgi almak için Nasıl İşe Yarıyor sayfamızı inceleyin.
Yazın kopan fırtınalardaki patlama ve gökgürültüsü sesleri köpeğinizin korku içinde yatağın altına kaçmasına, koltuğun üstünde tir tir titremesine veya patlayan ilk gürültüden çakan son şimşeğe kadar korku içinde ulumasına mı sebep oluyor Veterinerler, günümüzde rahatsız edicilikten sinir bozuculuğa kadar uzanabilen bu belirtilerin, "Köpek Fırtına Fobisi'nin" sonucu olduğunu dile getiriyor. Neyse ki, aynı veterinerlerin binlercesi kolay, güvenli ve etkili bir tedavi yöntemi olarak Thundershirt ürünümüzü öneriyor. Köpeğinizin Thundershirt'ü ilk kullandığı andan itibaren bütün fırtına korkusu belirtilerinde dikkate değer iyileşmeler görmesi muhtemel. Çiğneme, sorunlu havlama, mızıldanma, idrar yapma ve mobilyaların altına saklanıp, zarar verme gibi davranışlar; birçok köpekte Thundershirt'ü ilk kullanımlarından itibaren yok olmaktadır. Thundershirt köpeğinizin fırtına tedirginliği sırasındaki en büyük desteği olacak ve pahalı eğitimlerin veya tehlikeli yan etkilere sahip ilaçların yerini alacaktır. Talimatlarımıza uyarak Thundershirt'ü köpeğinize giydirin ve sonuçları gözlemleyin, yeter. Üstelik köpeğinizin tedirginlik yaşadığı başka durumlarda da deneyebilirsiniz Thundershirt'ün köpeklerdeki birçok korkusa iyi geldiği kanıtlanmıştır.
 
  Thundershirt Nasıl Kullanılır
Thundershirt köpeklerde görülen tedirginlik ve korku sorunlarının büyük çoğunluğu için mükemmel bir tedavi aracıdır. Bir çok tedirginlik türü için köpeğinize Thundershirt giydirip sonuçları gözlemeniz yeterli. Eğitime gerek yok Hiçbir eğitime gerek kalmadan gürültü, taşıma kutusu tedirginlikleri, havlama ve daha birçok sorun için göz açıp kapayana kadar, büyük iyileşmeler görmeniz işten bile değil Daha karmaşık tedirginlik vakaları için, Thundershirt'ü bir davranış düzenleme programıyla bir arada kullanmanızı öneriyoruz.
 
Kesin olan bir şey varsa, o da Thundershirt'ün sağladığı hafif, sürekli basıncın köpeklerin büyük oranında olağanüstü bir sakinleştirici etkisi olduğudur. Bu etki, tedirginlik türlerinin çoğuna gözle görülür faydaya sahiptir. Öte yandan, Thundershirt yabancılara karşı, tasma takıldığında veya eğitim ortamında ortaya çıkan heyecan ve hiperaktivite sorunları için de çok kullanışlı bir araçtır. Thundershirt'ün sakinleştirici etkisi köpeğinizin enerjisini çok daha yapıcı alanlara odaklayarak, eğitimin daha etkili olmasını sağlar.
 
Thundershirt'ü farklı konularda en etkili şekilde kullanabilmek için aşağıdakianabaşlıkları kütfen dikkate alın.
? Doğru Beden Thundershirt Seçimi
? Köpeğinizi Thundershirt ile Tanıştırma ve Giydirme
? Gürültü Tedirginliği
? Ayrılık Tedirginliği
? Seyahat Tedirginliği
? Taşıma Kutusu
? Havlama
? Diğer Kullanımlar

 
Kullanım Şekli ve Bedeni

Sağlık-Bakım Ürünleri