x

Simli İpli Fare Şeklinde Kedi Oyuncağı 10cm

Kedi Topu Ve Oyuncakları
Simli İpli Fare Şeklinde Kedi Oyuncağı 10cm

Eastland

Simli İpli Fare Şeklinde Kedi Oyuncağı 10cmWebser Kodu : T11356

Barkod Kodu : 8712695555605
Yorumları Oku (1) | Yorum Yaz
4,72 TL
4,25 TL
10 0,47 TL
Havale Fiyatı 4,25 TL
Adet
Kedimin favorisi - ,
4/ 5
Kedim bu oyuncağa bayıldı sürekli oynuyor. Normalde miskin miskin uyuyan kedi sürekli bu fareyle oynamak istiyor. Kaybedecek diye korkuyorum. Sadece biraz daha büyük olsaydı süper olurdu.
14
ADET
 

Simli İpli Fare Şeklinde Kedi Oyuncağı 10cm

Kedinizin fareye olan düşkünlüğünü gözleyeceğiniz bir oyuncaktır.sisal ip kullanılan oyuncak ışıltılı yapısı ile kedinizi cezbedecektir.Aynı zamande kedinizin sarmal yapıdaki ipe tırnaklarının takılarak oyun oynaması kedinizi tırmalama tahtasına alıştırmanın bir yoludur.
 
Ev içerisinde kediler hareketsiz kalmakta ve kedinizin kilo alarak sağlığını kaybetmesine bu kilolar sebep olmaktadır.Kedi oyuncakları kedinizi adeta harekete teşvik edecektir.
 
Sizde kedinize oyuncak seçerken onun ilgi duyduğu oyuncakları tercih ediniz.Bazı kediler hareketli top şeklinde kedi oyuncaklarını beğenirken bazıları daha soft olan tüylü ve ses çıkarmayan oyuncaklardan keyif alırlar.Bunı en başta her iki oyuncağı sunarak karar kedinize  verdirtebilirsiniz.
 
Kedinizin kendine ait sahipleneceği bir oyuncağının olması kedinize yalnız kaldığı dönemde oyalanacağı ve onu stresten uzaklaştıracağı anlamına gelir.Kedinizi stresten uzak tutmak için mutlaka bir kedi oyuncağı ile Ödillendirin.

Benzer Ürünler
  • Petburada Facebook Hesabı
  • Petburada Twitter Hesabı
  • Petburada Google+ Hesabı
  • Petburada Youtube Hesabı
Blog
Adres:Dereağzı Mh. Ziya Gökalp Cd Sinem Sk. Deniztepe Evleri 2DE1 No:122 Gürpınar Beylikdüzü
Çağrı Merkezi:0 850 420 0 738
   
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.