Resun
Ürün Kodu : 6933163304125

Resun EF-1200 Akvaryum External Filter Ultra Violeli Dış Filtre

%50
indirimli
Favorilere Ekle
571,62 TL
1.143,24 TL
Paylaş:
Ücretsiz
Kargo
Aynı Gün
Gönderi
Peşin Fiyatına
6 Taksit
Hediyeniz
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Resun EF - 1200 External Filter Ultra Violeli Dış Filtre

  Tatlı ve tuzlu su akvaryumlarında mekanik, kimyasal ve biyolojik temizlik sağlayan, 30 watt gücünde, saatte 1200 litre filtrasyon kapasitesine sahip UV lambalı dış filtredir.

  Tatlı su ve tuzlu su akvaryumları için uygundur.İçerisinde standart olarak, UV lamba, hortum bağlantı aparatları, musluk, sünger ve elyaf bulunmaktadır.UV lamba 11 watt gücündedir.UV lamba açma kapama düğmesi sayesinde istenildiği zaman kapatılıp açılabilir. Filtre içerisinde 3 sepet bulunmaktadır.Saatte 1200 litre su filtreleme kapasitesine Q/Max sahiptir.Vanaları 360 0 hareket edebilir. Vanalarında açma kapama kontrol düğmesi bulunmaktadır.Üst bölümünde bulunan su basma pompası sayesinde ilk kurulumda suyun kolayca doldurulmasını sağlayarak, filtrenin hava yapmasını önler. 24 x 24 x 40,5 cm ebatlarındadır.Giriş hortum genişliği 19 mm, çıkış hortum genişliği 16 mmdir.

  Kullanma Talimatı;
  Filtre akvaryum dışında, akvaryumdan aşağıda kullanılır.Filtreyi kurmak için iç in / dış out yazılı vanaları yerleştiriniz.Hortumu gereken uzunluğa göre ayarlayınız.Hortumun bükülmediğinden emin olunuz, vana başlıklarını yavaşça sabitleyiniz.
  Klipsleri açarak güç motorunu gövdeden ayırınız.Sepetleri filtre malzemesi ile doldurarak hazırlayınız.Güç motorunu yerleştirerek klipsleri kapatınız.Başlatmak için, üst kapağında bulunan pompa ile su basınız. Daha sonra filtre işlemini başlatmak için fişi pirize takınız.İsteğe bağlı olarak UV lambasını çalıştırabilirsiniz.

  Uyarılar;
  UV lambaya el değdirmeden değişimini yapınız.Kesinlikle temizlik işlemi esnasında sıcak su ve deterjan kullanmayınız.Susuz çalıştırmayınız.Filtre 35 derece üzerinde su sıcaklığında çalıştırılmamalıdır.Filtrenin takılacağı priz kontrol edilmelidir. Prizdeki arızalar aletin bozulmasına neden olabilir. Filtrenin fişi prize tam olarak oturmalı ve sabit olmalıdır.Filtrenin takılacağı priz ıslanmayacak şekilde ve uzak konumda olmalıdır.Filtrenin işlevini tam olarak yapabilmesi için filtresi sürekli kontrol edilerek temizlenmelidir. Yıpranmış sünger, elyaf ve filtre malzemeleri yenilenmelidir.Isı kaynaklarının yakınında muhafaza edilmemelidir.

  Not:  Kullanıcı hataları dışında, teknik nedenlerden kaynaklanan arızalara karşı 2 yıl garantilidir.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.