x

Pro Plan House Cat Yetişkin Kuru Tavuklu Pirinçli Kedi Maması 3 Kg

Yetişkin Kedi Maması
Pro Plan House Cat Yetişkin Kuru Tavuklu Pirinçli Kedi Maması 3 Kg
  • Pro Plan House Cat Yetişkin Kuru Tavuklu Pirinçli Kedi Maması 3 Kg
  • Pro Plan House Cat Yetişkin Kuru Tavuklu Pirinçli Kedi Maması 3 Kg

Proplan

Pro Plan House Cat Yetişkin Kuru Tavuklu Pirinçli Kedi Maması 3 Kg

Proplan House Cat Kedi Maması, yüksek kaliteli tavuk, yumurta ve pirinç içeriği sayesinde sindirilebilirliği ve lezzetliliği üst düzeyde tutmaktadır.
Yüksek orandaki protein içeriği ve düşük yağ oranı sayesinde Pro Plan House Cat Kedi Maması evde yaşayan kedilerin uygun vücut kondisyonunun korunmasına yardımcı olur


Webser Kodu : T2854

Barkod Kodu : 3222270942119
133,89 TL
120,51 TL
10 13,39 TL
Havale Fiyatı 120,49 TL
Adet
kuru mama - ,
5/ 5
Kedilerimin en sevdiği mamalardan biri, onlar için de faydalı, biraz pahalı ama değer.
sipariş - ,
5/ 5
Pazar gece spariş verdim salı sabah ürünü sorunsuz bir biçimde teslim aldım. Hızlı ve sorunsuz teslimat nedeni ile her zaman tercih edeceğim bir firma. Ürün kalitesi de çok iyi.
Proplan House cat - ,
4/ 5
kedime yaklaşık bir yıldır bu mamayı alıyordum. pro plan zaten çok iyi bir marka ve benjamin de bu mamayı çok seviyor. petburada'nın kargosu hızından çok memnunuz ayrıca gönderdikleri hediyelere de bayılıyoruz. teşekkürler.
34.66666666667
Adet
 

Pro Plan House Cat Tavuklu Yetişkin Kuru Kedi Maması 1.5 Kg

+ Evde yaşayan yetişkin kediler için sağlıklı ve dengeli bir beslenme sunar. Ayrıca dışkı kokusunun azalmasını desteklediği de bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

+ Kedilerde bulunan 4 koruyucu sistemin desteklenmesine de yardımcı olur.

+ Evde yaşayan kedilerin sahip olabileceği 4 ana problemi hedef alır; Evde yaşayan kediler kendilerine özel beslenmeye ve enerji ihtiyaçlarına gereksinim duyarlar.

+ Yüksek kaliteli tavuk, yumurta ve pirinç içeriği sayesinde sindirilebilirliği ve lezzetliliği üst düzeyde tutmaktadır. Yüksek orandaki protein içeriği ve düşük yağ oranı sayesinde evde yaşayan kedilerin uygun vücut kondisyonunun korunmasına yardımcı olur.

+ Tüy yumağı oluşumunu engellemek ve sindirim sisteminden güvenli bir şekilde uzaklaştırılmasını sağlamak amacıyla yulaf lifi ve selüloz içeriğine sahiptir. Ayrıca esansiyel besleyiciler sayesinde tüylerin aşırı dökülmesinin önlenmesine yardımcı olurken ayrıca sağlıklı deri ve tüy oluşumunu destekler.

+ Evde yaşayan kedilerin özellikle daha fazla yatkın olabilecekleri idrar yolu rhatsızlıklarının önlenebilmesi amacıyla dengeli oranlarda esansiyel mineraller içerir ve bu sayede idrar pHsını dengeleyerek taş oluşumunun engellenmesine yardımcı olur.

kuru mama içeriğinde yer alan hindiba kökü sayesinde dışkı kokusunun 20 oranında azalmasına yardımcı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Kedi sahipleri, dışarıda yaşayan kedilerin karşılaşabilecekleri bir çok risk ve tehlike faktörlerini önleyebilmek için kedilerini evde tutmayı tercih etmektedirler ve bu şekilde aynı evi paylaşmaktan büyük mutluluk duyarlar. Evde yaşayan kediler daha uzun ve sağlıklı yaşamaya yatkındırlar. Dışarıda yaşayan kediler ile kıyaslandığında yaralanmalar ve sağlıkları ile ilgili rahatsızlıklara daha az oranda maruz kalırlar.
 

Pro Plan Mamanın içeriği:

Tavuk , mısır gluteni, kurutulmuş kümes hayvanları proteini, pirinç 14, tokoferol ile karışık, hindiba kökü, yulaf lifi 3.5, selüloz 3.5, hayvansal yağ, mısır 2 , yumurta, bezelye protein konsantresi, buğday gluteni, balık yağı, mayalar, potasyum klorür, kalsiyum karbonat, kolin klorür, L-arginine, L-lizin, sodyum klorür, DL-metionin, iz mineraller.

Pro Plan Mamanın Analizi

Ham protein 33,8 en az, ham yağ 5,5-10,5 en az-en çok, ham selüloz 4 en çok, ham kül 8,5 en çok, su 9 en çok, HCI?de çözünmeyen kül 8,5 en çok, linoleik asit 1,2, fosfor 1, magnezyum 0,14, bakır sülfat 24 mg/kg en az.Vitamin A: 23.000 IU / kg Vitamin D3: 1700 IU / kg E vitamini ? tokoferol: 550 mg / kg C vitamini askorbik asit: 70 mg / kg B Grubu Vitaminler 230 mg / Kg Taurin 1500 mg / kg

Genel Hatırlatmalar

  • Nemli, sıcak ve güneş ışığına maruz kalan bir yerde saklamayınız.
  • Kuru mama ile birlikte sürekli taze ve temiz içme suyu bulundurunuz.
  • Ürünün ambalajı üretici firma tarafından değiştirilebileceğinden.
  • Ambalajı değişik olan ürünler olabilir.Ama ürün içeriği aynıdır.

Kuru Mama Günlük Tüketimi

2-3, 5 Kg Kedi İçin GÜNLÜK 38-56 Gr.
3,5-6, 5 Kg Kedi İçin GÜNLÜK 75-112 Gr.
Ürün Özellikleri
Yaş SeçimiYetişkin (1-7 Yaş), Yaşlı (7 Yaş Üstü)
Ana Protein KaynağıTavuk Etli
İçerik SeçimiTahıllı
Fizyolojik DurumuZayıf, Normal, Kilolu
Paket Seçimi2-5 KG Arası

Benzer Ürünler
  • Petburada Facebook Hesabı
  • Petburada Twitter Hesabı
  • Petburada Google+ Hesabı
  • Petburada Youtube Hesabı
Blog
Adres:Dereağzı Mh. Ziya Gökalp Cd Sinem Sk. Deniztepe Evleri 2DE1 No:122 Gürpınar Beylikdüzü
Çağrı Merkezi:0 850 420 0 738
   
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.