Pro Choice Naturals Tavuklu ve Patatesli Tahılsız Kedi Maması 10 Kg

Marka : Pro Choice
İndirim Oranı : %15 indirimli
Fiyat : 359,99 TL(KDV Dahil)
indirimli : 306,00 TL(KDV Dahil)
* 38,14 TL 'den başlayan taksitlerle

Pro Choice Naturals Tavuklu ve Patatesli Tahılsız Kedi Maması 10 Kg

 
Healthy joints & mobility - Sağlıklı eklemler & hareketlilik
Shiny skin & coat - Sağlıklı deri & parlak tüyler
Strong immunity - Güçlü bağışıklık
Healthy digestion - Sağlıklı sindirim
 
 
 
Ürün İçeriği:
Taze tavuk eti (%19), kümes hayvanları proteini (%20), patates unu, kümes hayvanları yağı, ciğer unu, somon unu, kurutulmuş şeker patatesi, kara buğday, patates nişastası, kurutulmuş şeker pancarı posası, patates proteini, hidrolize protein, yumurta tozu, kurutuylmuş bira mayası, keten tohumu, somon yağı, selüloz, hindibağ tozu, kalsiyum karbonat, aspir yağı, mannanoligo sakkarit, kurutulmuş yukka.
 
Analiz:
Protein : %33.50 Yağ : %17.00 Ham kül : %7.50 Ham selüloz : %3.20 Omega 6 : %3.60 Omega 3 : %0.65 Vitamin A 17000.00 IU/Kg Vitamin D3 : 1500.00 IU/Kg Vitamin E : 145.00 mg/kg Bakır (bakır disülfat pentahidr at) : 10 mg Çinko (çinko oksit) : 30 mg Çinko (çinko şelat) : 40 mg İyot (kalsiyum iyodit) : 2mg Selenyum (sodyum selanit) : 0.2 mg Taurin : 1300 mg
 
 
KETEN TOHUMU : Keten tohumu Omega-3 yağ asidinin en önemli kaynaklarından biridir ki oda bazı yangı önleyici ajanların üretilmesinde rol oynar. Omega-3 yağ asidi kedinizin tüylerinin nemli ve parlak olmasında önemli rol oynar. Eklem sağılığna destek verir. Öünkü yangı önleyici özelliği ile eklem rahatsızlığı olan kedi ve köpeklerde rahatlama sağlar. Bu sebeple az ve orta eklem iltihabı olan hayvanlarda bu rahatlama etkilerinden dolayı tedavi amaçlıda kullanılabilir. Omega-3 ayrıca bu yangının azalmasına yardımcı olur ve organa kan akışını arttırarak destekler.
 
KARA BUĞDAY : Karabudyağ isminin aksine Gluten ve buğday içermez. Karabuğday polygonasea ailesinin bir üyesidir ve buğday, arpa gibi tahıllardan tamamen farklı bir türdür. Bu sebeple glutensiz ürünlerin içine herhangi bir sisndirim sistemi problemi ya da alerji oluşturmadan kullanırlar. Ayrıca kalp sağlığı için ve de diyabetten korunmak için kullanılır. En önemli faydası tahıllarla kıyaslandığında eşsiz bir amino asit kompozisyonuna sahip olmasıdır ki buda özel biyolojik aktivilere katkı sağlamasını sağlar. Bunların en önemli Kolestrol düşürücü ve kabızlık önleyici işlevlerdir.
 
ASPUR YAĞI : Aspur yağı çok önemli bir omega-6 yağ asidi kaynağıdır. Bu asit vücuttaki kolestrolü dengeleyerek damar tıkanıklığı oluşumunu engelleyerek kalp krizi ve tıkanmaların önüne geçer. Omega-6 yağ asidi aynı zamanda kandaki şeker seviyesini dengeleyerek diabet problemlerinin önüne geçer. Aspur yağı aynı zamanda oleik asit içierirki bu tüy ve deri için yararlıdır. Bu vitamin derideki dolaşımı ve tüylerin büyümesini tetikler. Saç köklerini besler. Tüylerin parlaklığını arttırır.
 
HİNDİBAĞ : Hindibağın direkt fonksiyonel desteği sindirim sistemi üzerinedir. Öncelikle safra akışını arttırarak sindirime yardımcı olur. İkinci olarak hindibağ kökü inulin içerir buda bağırsaktaki yararlı bakteriler için faydalı bir besin kaynağıdır. Hindibağ bitki aleminde en fazla inulin içeren bitkidir. Bağırsak floarısını destekleyerek sindirimi kolaylaştırır. Diğer bir faydasıda kötü kolestrolün miktarını azaltmasıdır. Böbrek ve karaciğer bedenin en önemli toksit madde azaltıcı kanallarıdır. İnulinin bir başka özelliğide vücutta oluşan toksit maddeleri idrar ve safra akışını sitümlie ederek bedenden uzaklaştırılmasını sağlar.
 
BİRA MAYASI : Bira mayası tek hücreli mantardan yapılıur ki bu mantarın adı Saccharomyces cerevisiae dir. Bira mayası yüksek miktarda selenyum, protein, B kompleks vitamin ve krom minerali içerirkli bu mineraller normal bir kan şekeri seviyesi için gerekli olan zorunlu minerallerdir. Bira mayasındaki B kompleks vitamini aynı zamanda B1 (thiamine), B2 (riboflavin), B3 (niacin), B5 (Pantothenik acit), B6 (pyridoxinel) B9 (folik asit), ve B7 (biotin) içerir. Bu vitaminler karbonhidratların, yağların ve proteinlerin sindirilmesine yardımcı olarak vücuda enerji sağlar. Sinir sistemine destek vererek sindirim sistemindeki kaslara destek olur ve deriyi, tüyleri, gözleri ve karaciğeri sağlıklı hale getirir. İçerdiği krom kan şekerini azaltır ve glükoz intoleransını azaltır ve bedenin insülin ihtiyacını olumlu yönde etkiler.
Yaş SeçimiYavru (0-1 Yaş), Yetişkin (1-7 Yaş), Yaşlı (7 Yaş Üstü)
Ana Protein KaynağıTavuk Etli
İçerik SeçimiTahılsız
Fizyolojik DurumuZayıf, Kilolu, Kısırlaştırılmış
Paket Seçimi5-10 KG Arası, 10 ve Üzeri
Şekli
Gramaj
Formu
Kuru Mama
Yaş Seçimi
Yetişkin (1-7 Yaş)
Özellik
İndoor (Evde Beslenen)
İçerik Seçimi
Tahılsız
Lezzet
Tavuk
Paket Boyutu
5,1 - 10 KG