Pippet Küçük Canlılar İçin Ağız Bakım Spreyi

Marka : Pippet
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 75,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 60,00 TL(KDV Dahil)
7,48 TL 'den başlayan taksitlerle
Pippet Küçük canlılar İçin Ağız Bakım Spreyi

Kuş bakımı konusunda öncelikle bilinmesi gereken; bünyelerinin oldukça hassas olduğudur. Bu sebeple beslenmesine ve korunmasına çok dikkat etmek gerekir. Kuşlarda diş olmadığı için sindirim ağızda başlamaz. Bütün olarak yenilen yemler, midede sindirilir.

Kemirgen hayvanlarda ağızda oluşan bakteri plağı; dişte, diş etinde ve (ağız kokusuna sebebiyet veren) dilde birikerek, diş eti hastalıklarına (diş eti kanamaları gibi), tartar ve diş çürümelerine neden olur. Eğer tedavi edilmezse bu durum acı ve ağrıya sebep olacağı gibi erken diş kayıplarına sebep olabilir. Tartar ve plak oluştuğunda, Bu durum hayvanın devamlı mikrop yutmasına ve genel sağlığının bozulmasına neden olur.

Chrisal’in kuş ve kemirgenler için özel olarak ürettiği Pippet H20 Additive, içerdiği %100 doğal stabilize probiyotikler ile kemirgenlerde ağız, diş ve dişeti sağlığını korur, plak oluşumunu engeller, kuş ve kemirgenlerin bağışıklık sistemini kuvvetlendirir, sindirim sistemini düzenler, ağızda kötü kokuya sebep olan bakterileri kontrol altına alır, sağlıklı ve ferah bir nefes sağlar.

    %100 doğal stabilize probiyotikler içerir.
    Plak oluşumunu engeller.
    Ağız, diş ve dişeti sağlığını korur.
    Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir.
    Sindirim sistemini düzenler.
    Dışkı  kokusunu en aza indirir.
    Non-toksik ve kimyasal içermez.
    İnsanlar ve hayvanlar için kullanımı tamamen güvenlidir.