Pawise TPR Şeffaf Frizbe Köpek Oyuncağı
Pawise TPR Şeffaf Frizbe Köpek Oyuncağı

Pawise TPR Şeffaf Frizbe Köpek Oyuncağı

Marka : Pawise
İndirim Oranı : %15 indirimli
Fiyat : 62,50 TL(KDV Dahil)
indirimli : 53,12 TL(KDV Dahil)
6,62 TL 'den başlayan taksitlerle

Pawise TPR Şeffaf Frizbe Köpek Oyuncağı

Sizinde köpeğinizle güzel vakit geçirmeniz için özel olarak tasarlanmış bir nevi de köpeğiniz için eğitici bir oyuncaktır. Oyuncağın şeffaf bir yapısı vardır ve dayanıklıdır. Bu oyuncak köpeğinizinde hoşuna gidecektir.
 

Termoplastik kauçuktan (TPR) yapılmış dayanıklı oyuncaktır. Bu oyuncak çok elastiktir, suda yüzer, köpeğin dişlerine ve çenesine zarar vermez. TPR’den yapılmıştır ve çok dayanıklıdır. Gerek iç gerekse dış mekanlarda oynanan oyunlar için uygundur. Köpeğinizle oyun oynamak; onun sizin için ne ifade ettiğini ve birbirinize ait olduğunuzu göstermenin en iyi yoludur. Bu parlak renkli köpek oyuncağı, çok esnek bir malzeme olan ve en çılgınca, en şiddetli oyunlarla baş edebilen termoplastikten yapılmıştır. 

Köpekler oyun sırasında kolayca kavrayabilir. TPR, çok güçlü ve dayanıklı bir malzeme olmasına rağmen köpeğin ağzına zarar vermez. TPR oyuncak köpek oyuncakları yarı sert olduğundan, köpeğinizin çene kaslarını kuvvetlendirmenin iyi bir yoludur. 

Bu neşeli köpek oyuncağı, her türlü iklimde dışarıda kullanılabilir, dolayısıyla yürüyüşlerinizde yanınıza alabilir ve köpeğinizle enerjik at getir oyunları oynayabilirsiniz. Kırılarak veya parçalanarak ve köpeğinizin yaralanmasına yol açabilen tahta sopalardan çok daha güvenlidir. Parlak rengi, uzun çimenlerin arasında hatta suda bile kolayca bulunabilmesini sağlar. TPR köpek oyuncağı suda yüzer, dolayısıyla da suda kullanmak için mükemmel bir oyuncaktır.   

Köpeğiniz, bu oyuncağın peşinden koşmaya ve bir daha atmanız için size geri getirmeye bayılacak. 

Malzeme: Termoplastik Kauçuk
Su geçirmez.
Suda yüzer.
Çok elastik ve dayanıklıdır.
Dişlere ve çeneye zarar vermez.

Uyarı: Diğer ürünlerde olduğu gibi, bu oyuncakla oynarken lütfen evcil hayvanınıza nezaret edin. Ürünün hasar görüp görmediğini düzenli olarak kontrol edin ve oyuncak hasar görmüşse veya bir parçası eksikse evcil hayvanınızın yaralanma olasılığını önlemek için oyuncağı değiştirin.

**************
Köpek
Özelliği
Outdoor
Kullanım Amacı
At-Getir Oyunları
Şekli
Frizbee
Malzemesi
Latex
Benzer Ürünler