N&D kedi ve köpek mama markasının sahibi Farmina Francesco Russo tarafından 1965 yılında İtalya da kurulmuştur. Bir aile şirketi olarak faaliyet gösteren firma ürünlerini geliştirmek ve daha faydalı ürünler elde etmek için Napoli Federico II Üniversitesi Hayvan Besleme ve Beslemesi kürsüsü ile birlikte işbirliği içindedir. N&D Sırbistan, İtalya ve Brezilyadaki fabrikalarında üretilmekte olup tüm dünyada satış ağı bulunmaktadır. N&D mamalar köpeğin yada kedinin boyutuna , yaşına, psikolojik ve fizyolojik durumuna göre ürünler üretmektedir. Üründe korumayı sağlayıp dayanıklılığı arttırmak için sadece doğal antioksidanlar kullanılmaktadır N&D kedi ve köpek mamalarında GDO lu ürünler kullanılmamaktadır.

N&D kedi maması tahıllı ve düşük tahıllı olarak iki ürünle sitemizde satışa sunulmaktadır. Tahılsız kedi maması N&D nin GDO suz olmasının yanında Gluten , tahıl  bulunmadığı gibi yüksek kalitede içerik kullanılmıştır. N&D düşük tahıllı mamalarda yine GDO suz ve mısır ve Gluten kullanılmadan imal edildiklerinden Düşük Glisemik İndeks e sahiptir.

N&D köpek mamaları da kedi maması gibi düşük tahıllı ve tahılsız köpek mamaları şeklinde iki ana gurupta olup aynı özelliktedirler. N&D köpek mamalarında köpeğinizin ebatları doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Doğru yaşa ve köpeğinizin seveceği lezzetlerden birini seçtiğinizde sağlıklı beslenmenin gözle görülür değişikliklerini hissedeceksiniz.

Farminanın hasta kedi ve köpeklerin beslenmesinin sağlıklılara nazaran farklı olacağını kabullenmektedir ve Hasta canlılar için VETLİFE serisi mamalarla Veteriner Hekimlere tedavide destek olmayı amaçlamaktadır. Sizde dünyaca kabul görmüş N&D marka mamayı petburada.com un uygun ödeme koşulları ile sipariş edebilirsiniz. Kedi yada köpeğinizin Kedi kumu, kedi oyuncakları, kedi ödül mamaları ,köpek ödülleri ,köpek kıyafetleri gibi diğer bir çok ihtiyaçlarını ilgili kategoriden bulup kolayca sipariş edebilirsiniz.

Devamını Göster

376,01 TL KDV Dahil
470,01 TL KDV Dahil
%20 İNDİRİMLİ
%20İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
419,21 TL KDV Dahil
524,00 TL KDV Dahil
%20 İNDİRİMLİ
%20İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo
419,21 TL KDV Dahil
524,00 TL KDV Dahil
%20 İNDİRİMLİ
%20İNDİRİMLİ
Ücretsiz Kargo