Angora
Ürün Kodu : 8681299062447

Natur PMI Prebiyotik Köpek Besin Takviyesi 75 Tablet

%10
indirimli
Favorilere Ekle
58,50 TL
65,00 TL
- Natur pmi - , Düzenli kullanıldığında sindirimi ciddi şekilde toparlıyor,tam bir verim almak İçin 3 hafta kullanılması gerekiyor
4/ 5
14 Yorum Ekle Fiyat Alarmı Stoklara düşünce haber ver
Paylaş:
Aynı Gün
Gönderi
Peşin Fiyatına
6 Taksit
Hediyeniz
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Natur PMI Prebiyotik Köpek Besin Takviyesi 75 Tablet

   
  ​Günümüzün evde beslenen kedi ve köpeklerde çeşitli sebeplerle mide-barsak florası bozularak ishal,kabızlık,kötü kokulu dışkı gibi problemlerle karşılaşılmaktadır.Ayrıca diyete sokulmuş obez kedi ve köpeklerde barsak florası bozulabilmektedir.Yine yaşlı ve yavru kedi ve köpeklerde iskelet sisteminin oluşması ve sağlılklı olması için aşağıda saydığım etkilerinden dolayı Natur PMI ‘ı önerebilirsiniz.
   
  Endikasyonları:
  1-Her türlü İSHAL ve KABIZLIK vakalarında (İçeriğindeki probiotik Enterococcus faecium etkisi ile)
   
  2-İçeriğinde bulunan İnulin etkisi ile evde beslenen kedi ve köpeklerde KÖTÜ KOKULU DIŞKININ AZALTILMASINDA(Kalın barsak ve sekum da BİFİDOBAKTER’lerin sayısı ve kalitesi düşük olduğunda mama ile gelen sindirilmemiş aminoasit,amonyak,alifatik amin v.b. maddelerin fermantasyona uğraması neticesinde dışkının çok kötü kokmasına neden olur. İnulin kalın barsak ve sekumda Bifido bakterilerin sayısını arttıran en önemli unsurdur.)
   
  3-Yavruların sağlıklı kemik oluşumunda ve yaşlılarda osteomalasia(kemik erimesindeki etkisi(Ca emilimi sekumdan olur.Düzenli bir sekum mikroflorası daha yüksek oranda Ca emilimidir.Ayrıca Ca un kanda sağlıklı taşınması için Kalsiyum Bağlayıcı Proteine(CaBP) ihtiyacı vardır.İnulin verilen hayvanlarda CaBP ciddi şekilde artar.
   
  4-İnulin alan canlılarda kan trigliserit,kolesterol,ve serum lpit düzeyleri düşmektedir.O yüzden DİYETE SOKULAN OBEZ kedi ve köpeklerde NATUR PMI obezite kontrolüne yardımcı olmaktadır.Tüm kaliteli diyet mamalarında belirli miktarda İNULİN vardır.
   
  5-İshal,kabızlık,diyet v.b unsurlar tüm canlılarda olduğu gibi kedi ve köpeklerdede stres faktörüdür ve bağışıklığı düşürmektedir..Ayrıca yavrularda bağışıklık tam olarak oluşmamıştır.BAĞIŞIKLIĞI YÜKSELTMEK için de Natur PMI ın içinde belirli oranda MOS ve Beta GLUCAN kullanılmıştır.
   
  Natur PMI ın 2 formu vardır
  1-Natur PMI 75 TB for DOGS
  2-Natur PMI 90 TB for CATS


  Natur PMI 75 Tb for Dogs:

  1,2 gr lık 75 tablet.Her tablette 1x109 CFU Enterococcus faecium,inulin,mos ve beta glucan
  Yavrulara günde 1 tablet,
  Yetişkinlere 20 kg ye kadar günde 2 tablet,
  20 kg ve üzerine günde 3 tablet


  Not:İstenilen etkilerin görülmesi için her iki formunda en az 3 hafta ile kullanılması tavsiye edilir.Sürekli kullanılmasında veya daha uzun süreli kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur.

  TABLETLERİN İÇİNDEKİ PROBİOTİK (Enterococcus faecium) MİKROENCAPSULE teknolojisi ile üretilmiş olup, dış şartlardan en az etkilenen probiotiktir.Ayırca raf ömrü süresince azda olsa canlılık azalması riskine karşı tabletlerdeki beyan edilen 1x109 CFU dan 2 kat daha fazla probiotik üretim esnasında emniyet marjı olarak kullanılmaktadır.

  Ürün Özellikleri
  Vitaminler
  :
  Köpek
  Yararı
  :
  Genel Destek, Sindirim Sistemi
  Formu
  :
  Tablet
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.