Natur PMI Prebiyotik Kedi Besin Takviyesi 30 Tablet

Marka : Angora
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 70,20 TL
İndirimli : 56,16 TL
7,00 TL 'den başlayan taksitlerle

Natur PMI Prebiyotik Kedi Besin Takviyesi 90 Tablet

 
Günümüzün evde beslenen kedi ve köpeklerde çeşitli sebeplerle mide-barsak florası bozularak ishal,kabızlık,kötü kokulu dışkı gibi problemlerle karşılaşılmaktadır.Ayrıca diyete sokulmuş obez kedi ve köpeklerde barsak florası bozulabilmektedir.Yine yaşlı ve yavru kedi ve köpeklerde iskelet sisteminin oluşması ve sağlılklı olması için aşağıda saydığım etkilerinden dolayı Natur PMI ‘ı önerebilirsiniz.
 
Endikasyonları:
1-Her türlü İSHAL ve KABIZLIK vakalarında (İçeriğindeki probiotik Enterococcus faecium etkisi ile)
 
2-İçeriğinde bulunan İnulin etkisi ile evde beslenen kedi ve köpeklerde KÖTÜ KOKULU DIŞKININ AZALTILMASINDA(Kalın barsak ve sekum da BİFİDOBAKTER’lerin sayısı ve kalitesi düşük olduğunda mama ile gelen sindirilmemiş aminoasit,amonyak,alifatik amin v.b. maddelerin fermantasyona uğraması neticesinde dışkının çok kötü kokmasına neden olur. İnulin kalın barsak ve sekumda Bifido bakterilerin sayısını arttıran en önemli unsurdur.)
 
3-Yavruların sağlıklı kemik oluşumunda ve yaşlılarda osteomalasia(kemik erimesindeki etkisi(Ca emilimi sekumdan olur.Düzenli bir sekum mikroflorası daha yüksek oranda Ca emilimidir.Ayrıca Ca un kanda sağlıklı taşınması için Kalsiyum Bağlayıcı Proteine(CaBP) ihtiyacı vardır.İnulin verilen hayvanlarda CaBP ciddi şekilde artar.
 
4-İnulin alan canlılarda kan trigliserit,kolesterol,ve serum lpit düzeyleri düşmektedir.O yüzden DİYETE SOKULAN OBEZ kedi ve köpeklerde NATUR PMI obezite kontrolüne yardımcı olmaktadır.Tüm kaliteli diyet mamalarında belirli miktarda İNULİN vardır.
 
5-İshal,kabızlık,diyet v.b unsurlar tüm canlılarda olduğu gibi kedi ve köpeklerdede stres faktörüdür ve bağışıklığı düşürmektedir..Ayrıca yavrularda bağışıklık tam olarak oluşmamıştır.BAĞIŞIKLIĞI YÜKSELTMEK için de Natur PMI ın içinde belirli oranda MOS ve Beta GLUCAN kullanılmıştır.
 
Natur PMI ın 2 formu vardır
1-Natur PMI 75 TB for DOGS
2-Natur PMI 90 TB for CATS
Natur PMI 90 Tb for Cats:
0,4 gr.lık 90 tablet.Her tablette 1x109 CFU Enterococcus faecium,inulin,mos ve beta glucan
Yavrulara günde 1 tablet
Yetişkinlere günde 2 tablet

Not:İstenilen etkilerin görülmesi için her iki formunda en az 3 hafta ile kullanılması tavsiye edilir.Sürekli kullanılmasında veya daha uzun süreli kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur.

TABLETLERİN İÇİNDEKİ PROBİOTİK (Enterococcus faecium) MİKROENCAPSULE teknolojisi ile üretilmiş olup, dış şartlardan en az etkilenen probiotiktir.Ayırca raf ömrü süresince azda olsa canlılık azalması riskine karşı tabletlerdeki beyan edilen 1x109 CFU dan 2 kat daha fazla probiotik üretim esnasında emniyet marjı olarak kullanılmaktadır.

Vitaminler
Yararı
Formu