Namiba Terra Puzzle Saklanma Kabı Kırmızı

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 41,30 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 33,04 TL(KDV Dahil)
4,12 TL 'den başlayan taksitlerle
Namiba Terra Puzzle Saklanma Kabı Kırmızı

TerraPuzzle® Saklanma Kapları yerde yaşıyan sürüngenler ve amfibik hayvanlar için yaşamı kolaylaştıran birçok özelliği vardır. Yuvarlak, düz şekilleri sayesinde neredeyse tüm sürüngenlerin ve amfibik hayvanların mümkün olan en büyük fiziki temas sağlayan doğal saklanma yeri gereksinimini karşılar.

Bu hayvanlara güvenlik duygusu verir ve diğer şeyler yanında beslenmesini teşvik eder, bu da hayvanın sağlığını, büyümesini ve üreme başarısını olumlu yönde etkiler. En iyi pozisyonu garanti etmek için, sığınacağı oyuğun büyüklüğü hayvan içine zor sığacak şekilde olmalıdır Tam Temas Güvenlik.

Doğal toprak malzeme, 2den çok su absorbsiyon kapasitesi ile birlikte ideal bir mikroklima yaratır ve teraryumdaki hayvanlar içgüdüsel olarak TerraPuzzle ® Saklanma Kaplarını mantar veya plastik kabuk parçalarına tercih ederler. Saklanma kaplarının temizlenmesi kolaydır, bulaşık makinasında temizlenebilir ve dezenfekte edilmesi kolaydır.
 
Mat toprak ve parlak yosun yeşili, kum kızılı ve kum sarısı renklerinde mevcuttur ve doğal ortama benzer bir teraryum tasarımına imkan verir.