Mera Tahılsız Hindili Kedi Maması 1,5 Kg
Mera Tahılsız Hindili Kedi Maması 1,5 Kg

Mera Tahılsız Hindili Kedi Maması 1,5 Kg

Marka : Mera
Fiyat : 159,01 TL(KDV Dahil)
19,82 TL 'den başlayan taksitlerle

Hindili Kedi Maması 1.5kg

 
MERA-Wahre Liebe- HİNDİLİ-Yetiskin-Kısır Kediler İçin TAHILSIZ Kuru Tam Yem
 
- Protein:%32,Ham yağ: %18,Ham kül: %7,5, Ham lif: %5, Kalsiyum:%1,2, Fosfor:%0,95, Sodyum:%0,5. Magnezyum%0,10
 
İçerik:
 
TazeTavuk eti, Patates, hindi eti, kurutulmuş kanatlı proteini, kanatlı yağlar, lingoselüloz, hidrolize kanatlı prteini, yumurta, patates proteini, ketentohumu, bira mayası, somon yağı, ayçiçek yağı, sebzeler (kurutulmuş maydonoz, kereviz yaprakları, yaban kerevizi, anasn tohumu, biberiye, kişniş, karnıyarık out, hinduba inulin, sodium klorid, hodan yağı, kurutulmuş havuç, kurutulmuş balkabağı, kurutulmuş elma, Premiksler:vitaminler,antioksidanlar
Katkılar/kg:
 
Vitamin A :16.000IE, Vitamin D3: 1.600IE, Vitamin E: 300mg,Vitamin B kompleks 400mg, Taurin:2.000 mg , Bakir: (bakir sulfat,pentahidrat) 15mg,Cinko: Cinko sulfat, monohidrat 120mg,Cinko: Glisin cinko çelat, hidrat 60mg, Demir: demir sulfat,monohidrat 250mg, Selenyum: sodyum selenit 0,35mg Manganez: Manganez sulfat monohidrat 35mg,Iyodin: Kalsiyum kuru iyodin 2.80mg ve Antioksidanlar. Parti no ve SKT paketin üzerindedir.
Kullanim talimati ve tavsiye edilen tuketim miktari:
 
Kullanim talimati ve tavsiye edilen tuketim miktari: Bu ürün genellikle kuru şekilde yedirilir. Aşağıdaki beslenme tablosu, dengeli ve ihtiyaca dayalı bir beslenme kılavuzudur. Her kedinin bireysel ihtiyacına göre ayarlanmalıdır. Beslenme miktarları kedinin aktivite miktarına, ırkına ve yaşadığı ortam özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir.
Yaş Seçimi
Ana Protein Kaynağı
İçerik Seçimi
Fizyolojik Durumu
Paket Seçimi
Şekli
Gramaj
Yaş Seçimi
Yetişkin (1-7 Yaş)
**************
Kedi Mamaları
Formu
Kuru Mama
İçerik Seçimi
Tahılsız
Paket Boyutu
1 - 3 Kg
Lezzet
Tavuk-Hindi
Benzer Ürünler