Mc Vetiq Flea Guard Pire ve Kene Uzaklaştırıcı 90 Tb

Marka : VETIQ
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 195,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 156,00 TL(KDV Dahil)
19,44 TL 'den başlayan taksitlerle

Mc Vetiq Flea Guard  Pire ve Kene Uzaklaştırıcı 90 Tb

 
MC VetIQ Flea Guard, kedi ve köpekler için, vitamin, maya, çinko ve sarımsaklı içeriği sayesinde, pire ve keneleri uzak tutmaya yardımcı, kedi ve köpek tabletidir.
Pire ve kenelerin evcil hayvanınızdan uzak kalmasını sağlayan, tamamen doğal içeriğe sahip, kedi ve köpek tabletidir. Sağlıklı deri ve parlak tüy oluşumunu desteklemektedir. Kedi ve köpeğinizin, cildine veya kan dolaşımına zarar veren kimyasal maddeler içermez.
Herhangi bir pestisit kalıntı veya zararl ıilaç reaksiyonları bırakmaz, doğal içeriğe sahip, pire ve kene uzaklaştırıcıdır.
MC VetIQ Flea Guard tabletin içeriği, kedi ve köpeğinizi parazitlerden uzak tutmaya yardımcı, B vitaminleri, maya, çinko ve sarımsak karışımıdan oluşmaktadır. İçeriğindeki bileşenler sayesinde, sağlıklı deri ve parlak tüy oluşumunu  Tuz, şeker veya koruyucu katkı maddesi içermez.
Ürünün İçeriği : Kuru bira mayası, kalsiyum fosfat, sarımsak tozu, doğal aroma, şerbetçiotu tozu, çinko sülfat, pirinç kepeği, DL-metiyonin, kalsiyum karbona, tiamin, riboflavin, nikotinamid.
Ürünün Analizi : Ham protein minimum % 36,9, ham yağ minimum % 4,1, ham lif maksimum % 0,6, ham kül maksimum % 16,3, kalsiyum minimum % 2,4, fosfor minimum % 2,7, sodyum minimum % 0,3, çinko 1208 mg, tiamin (vitamin B1) 290 mg,vitamin B3 406 mg, vitamin B2 195 mg, DL-metiyonin 5000 mg.
Beslenme Tavsiyesi :
3 aylıktan küçük kedi ve köpek yavrularında kullanmayınız.
Vücut ağırlığı 1 - 5 kg arasında olan kediler için günlük 1/2 tablet,
Vücut ağırlığı 5 kg a kadar olan yavru ve yetişkin köpekler için günlük 1/2 tablet,
Vücut ağırlığı 5 - 10 kg arasında olan köpekler için günlük 1 tablet,
Vücut ağırlığı 10 - 20 kg arasında olan köpekler için günde 1,5 tablet,
Vücut ağırlığı 20 - 30 kg arasında olan köpekler için günde 2 tablet,
Vücut ağırlığı 30kg dan fazla olan köpekler için günde 3 tablet, verilmesi tavsiye edilmektedir.