Lindo Cat
Ürün Kodu : 8690000000869

LindoCat Sabunlu Topaklaşan İnce Taneli Kedi Kumu 5 Kg

%5
indirimli
Favorilere Ekle
14,25 TL
15,00 TL
- Lindocat - , En az tozlanma kesinlikle bu markada
4/ 5
14 Yorum Ekle Fiyat Alarmı Stoklara düşünce haber ver
Paylaş:
Kediniz için en doğalı. Günlük kullanıma uygun evde beslenen kediler için sağlıklı ve hijyenik kedi kumu. Yüksek emme gücü ve ideal topaklanma özelliği ile evinizde koku kontrolü sağlar. 
Aynı Gün
Gönderi
Peşin Fiyatına
6 Taksit
Hediyeniz
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • LindoCat Sabunlu Topaklaşan İnce Taneli Kedi Kumu 5 Kg

   
  *Kediniz İçin En Doğalı
  Lindo Cat 'Bentonit' mineralinden üretilen %100 doğal bir kedi kumudur, ideal bir kedi kumunun sahip olduğu tüm özelliklere sahiptir.Kedinizin sağlığına zarar verebilecek hiçbir madde içermez. Ham madde ve formülü sayesinde kedinizin rahat kullanımını sağlayan mükemmel bir yapıya sahiptir.

  *Sağlıklı ve Hijyenik
  Evcil hayvan hijyeni konusunda uzman bir İtalyan firması olan, uzun yıllardır Avrupa'da binlerce hayvan sever tarafından tercih edilen Lindo Cat Kedi kumu, beyaz renkli oluşu sebebiyle idrardaki farklı renklerin kolay fark edilmesini ve kedinizin sağlık problemlerinin erken teşhis edilmesini sağlar.

  *Yüksek Emiş Gücü
  Doğal kedi kumu Lindo Cat'i oluşturan granüllerin yapıları çok yüksek sıvı emme kapasitesi sağlar. Anında topaklanır ve bu nedenle sıvıyı çok kısa bir sürede absorbe eder.Uzun süreli kullanımlarda dahi mükemmel derecede kuruluk sağlayarak kedinize sağlıklı ve hijyenik tuvalet ortamı sunar.

  *İdeal Topaklanma ve Sızdırmazlık
  Lindo Cat ideal topaklaşma özelliğine sahiptir, kısa sürede sağlam topaklar oluşturur.Çabuk topaklaşma özelliği, sıvının kum kabının en altına inip birikmesini önleri, bakteri oluşumuna engel olur ve kediniz için sağlıklı bir ortam sağlar. Topaklanan kısmı bir kürek yardımıyla kolaylıkla ayırarak geleneksel kumlara kıyasla temiz kumdan da tasarruf etmiş olursunuz.
  Ürün Özellikleri
  Kum Çeşidi
  :
  Doğal
  Tane Şekli
  :
  İnce
  Kullanım Şekli
  :
  Topaklaşan
  Koku Özelliği
  :
  Sabun Kokulu
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.