Lindo Cat
Ürün Kodu : 8690000003365

LindoCat Parfümlü Topaklaşan Kalın Taneli Kedi Kumu 10 Kg

%5
indirimli
Favorilere Ekle
23,75 TL
25,00 TL
- her eve lazım:) - , yavru kedim için olmaz sa olmaz oldu. Evde çaö kumu var . Onu kullanmadı. Bunu aldım. Bayıldı. Toz gibi değil. toprağı çağrıştırıyor herkalde. Parfumlü. Oda ortamında barındırmaktan hiç rahatsız olmadım
5/ 5
- Teşekkürler PETBURADA - , Üründen ve Petburada&tt2;nın işleme sistemin çok memnunum, Ürünlerime sorunsuz kavuştum. Teşekkürler Petburada :)
4/ 5
- - , siparişim oldukça hızlı geldi teşekkürler =) üründen memnun kaldık kötü koku sorunu yaşamıyoruz
4/ 5
- Teşekkürler PETBURADA - , Üründen ve Petburada&tt2;nın işleme sisteminden çok memnunum. Siparişime sorunsuz kavuştum. Teşekkürler PETBURADA :)
4/ 5
- - , bu kumu kullandığımdan beri evimde hiç kötü koku problemi olmadı. kedim de oldukça memnun görünüyor
3/ 5
54 Yorum Ekle Fiyat Alarmı Stoklara düşünce haber ver
Paylaş:
Kediniz için en doğalı. Günlük kullanıma uygun evde beslenen kediler için sağlıklı ve hijyenik kedi kumu. Yüksek emme gücü ve ideal topaklanma özelliği ile evinizde koku kontrolü sağlar. 
Aynı Gün
Gönderi
Peşin Fiyatına
6 Taksit
Hediyeniz
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • LindoCat Parfümlü Topaklaşan Kalın Taneli Kedi Kumu 10 Kg

  KEDİNİZ İÇİN EN DOĞALI

  LindoCat "Bentonit" mineralinden üretilen %100 doğal bir kedi kumudur, ideal bir kedi kumunun sahip olduğu tüm özelliklere sahiptir.Kedinizin sağlığına zarar verebilecek  hiçbir madde içermez.Hammede ve formülü sayesinde kedinizin rahat kullanımını sağlayan  mükemmel bir yapıya sahiptir.

  SAĞLIKLI VE HİJYENİK

  Evcil hayvan hijyeni konusunda uzman bir italyan farması olan, uzun yıllardır Avrupa'da binlerce hayvan sever tarafından tercih edilen LindoCat Kedi kumu, beyaz renkli oluşu sebebiyle idrardaki farklı renklerin kolay farkedilmesini ve kedinizin sağlık problemlerinin erken teşhis edilmesini sağlar.

  YÜKSEK EMME GÜCÜ

  Doğal kedi kumu LindoCat'i oluşturan granüllerin yapıları çok yüksek sıvı emme kapasitesi sağlar.Anında topaklanır ve bu nedenle sıvıyı çok kısa bir sürede absorbe eder.Uzun süreli kullanımlarda dahi mükemmel derecede kuruluj sağlayarak kedinize sağlıklı ve hijyenik tuvalet ortamı sunar.

  İDEAL TOPAKLAŞMA VE SIZDIRMAZLIK

  LindoCat ideal topaklaşma özelliğine sahiptir, kısa sürede sağlam topaklar oluşturur. Çabuk topaklaşma özelliği, sıvının kum kabının en altına inip birikmesini önleri, bakteri oluşumuna engel olur ve kediniz için sağlıklı bir ortam sağlar.Topaklaşan kısmı bir  kürek yardımıyla kolaylıkla ayırarak geleneksel kumlara kıyasla temiz kumdan da tasarruf etmiş olursunuz.

  Ürün Özellikleri
  Kum Çeşidi
  :
  Doğal
  Tane Şekli
  :
  Kalın
  Kullanım Şekli
  :
  Topaklaşan
  Koku Özelliği
  :
  Bebek Pudrası
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.