Kong TenniShoes Tenis Toplu Peluş Köpek Oyuncağı 15 cm

Marka : Kong
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 85,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 68,00 TL(KDV Dahil)
8,48 TL 'den başlayan taksitlerle

Kong TenniShoes Tenis Toplu Peluş Köpek Oyuncağı 15 cm


Kong TenniShoes özel tasarımıyla uzun süre köpeğinizi meşgul tutacak ve eğlendirecek bir oyuncaktır. Zebra şeklindeki oyuncağın ayakları dört adet tenis topundan oluşmaktadır. Çiğnemeye dayanıklıdır. Çıkardığı sesle oyuna davet etmektedir. %100 Amerikan malıdır ve tamamen sağlıklı, güvenilir materyallerden üretilmiştir. Bu small boy, özellikle küçük ırk köpekler için idealdir.
Ürün çeşitli renklerdedir.

 

Köpeğinize oyuncak seçerken küçük kurallar:

 


1. Boyu: Köpeğinizin küçük, orta ya da büyük boyda olduğunu düşünerek almaya dikkat edin. Küçük köpek oyuncakları seçmemek köpeğinizin boğulmasını engellemek için önemlidir.

2. Malzeme ve Dayanıklılık: Köpeğinizin davranışını gözlemleyin, çiğnemeyi, gömmeyi, sarılmayı ya da nesneleri taşımayı tercih ediyorsa kafanızda belirleyin. Buna göre, çiğnemeye karşı dayanıklı malzemeler, sarılmaya karşı yumuşak malzemeler, taşımaya karşı hafif, gömmeye karşı ise doğal malzemeler seçin.

3. Güvenlik: Oyuncakların küçük parçalar içermediğini kontrol edin, bu tip küçük parçalar köpeğinizin boğulmasına yol açabilir. Etiketini okuyun ve zararlı madde olup olmadığını kontrol edin.

4. Kolay Temizleme: Yıkanabilir ve su geçirmez ürünler tercih etmek hayatınızı kolaylaştırır.

 

**************
Köpek
Şekli
Top Mini Figür Halat-İp
Malzemesi
Peluş Kauçuk
Kullanım Amacı
Çekiştirme At-Getir Oyunları