KB Catch The Mouse Kedi Zeka Oyuncağı
KB Catch The Mouse Kedi Zeka Oyuncağı
KB Catch The Mouse Kedi Zeka Oyuncağı
KB Catch The Mouse Kedi Zeka Oyuncağı

Catch The Mouse Kedi Zeka Oyuncağı

Marka : Pet Corn
İndirim Oranı : %10 indirimli
Fiyat : 149,90 TL(KDV Dahil)
indirimli : 134,91 TL(KDV Dahil)
Barkod : 8681299608300
16,82 TL 'den başlayan taksitlerle

KB Catch The Mouse Kedi Zeka Oyuncağı


Kediler İçin Fare Yakalama Oyuncağı, kedilerin gün içerisinde enerji harcama ihtiyacıyla oradan oraya koşturmasını anlamlı kılacak nitelikte bir oyuncaktır. Siyah yüzeylerinde var olan fare yansımalarını gören kedileri uyararak, oyuncak üzerine saldırmalarını sağlar.
Kediler İçin Fare Yakalama Oyuncağı ürününe saldıran kediler, yüzeyde gördükleri fareyi yakalamak için oyuncak yüzeyine patilerini koyup, tırnaklarıyla saldırı gerçekleştirirler. Bu işlem kedilerin içgüdüsel bir biçimde fareyi yakalama isteğinden kaynaklanır.
Kediler bu sayede oyuncak yüzeyindeki fareye saldırarak saatler boyunca hareket halinde olup, eğlenceli dakikalar geçirebilmektedir. Kediler İçin Fare Yakalama Oyuncağı ile kedilerin hareket ederek enerjilerini boşaltabilmeleri oldukça kolay olmaktadır.
Oyuncağın alt kısımları yüzeyi çizmeyecek şekilde kaplanmıştır. Kaymaz yüzeye sahip olan oyuncak hareket etmeden, bulunduğu yerde sabit duracaktır. Kedilerin hareketiyle, müdahaleleriyle dahi oyuncak kaymaz yüzeyinden dolayı sabit kalmaya devam edecektir.
Oyuncak herhangi bir pil gerektirmeksizin çalışmaktadır. Her boyut kedi için ideal olan Kediler İçin Fare Yakalama Oyuncağı, saatler boyunca kedilerin oyun oynamalarını sağladığı için oldukça kullanışlı olan bir oyuncaktır.
Kedilerin tırnaklarını temiz, sağlıklı ve güçlü tutmak için Kediler İçin Fare Yakalama Oyuncağı üzerinde yer alan ped oldukça önemli işlev görmektedir.
ÖzelliğiZeka Oyuncakları
MalzemesiPlastik
Oyun AmacıFare, Yakalama-Yuvarlama, Zeka Oyuncakları
**************
Kedi
Malzemesi
Peluş Plastik
Şekli
Fare
Kullanım Amacı
Eğitim-Zeka Yuvarlama-Yakalama
Özelliği
İnteraktif
Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR