Hills Feline Hairball Tüy Topağı Engelleyici Kedi Kuru Maması 1,5 Kg

Marka : Hills
İndirim Oranı : %20 indirimli
Fiyat : 119,99 TL(KDV Dahil)
indirimli : 95,99 TL(KDV Dahil)
11,96 TL 'den başlayan taksitlerle

Hills Feline Hairball Tüy Topağı Engelleyici Kedi Kuru Maması 1,5 Kg

1 - 7 yaş arasında olan tüy yumağı problemi bulunan kediler için formule edilmiş bir üründür. Tüy yumakları birçok kedide sıkça karşılaşılan bir problemdir. Kedilerin tüylerini yalaması sırasında vücut yüzeyinde bulunan eski tüylerin yutularak yemek borusu ve midede birikmesi sonucunda oluşur. Tüy yumakları kediler için rahatsızlık verici bir durumdur. Yüksek seviyedeki bitkisel lifler, sindirim sisteminde oluşan tüylerin temizlenmesini, tüy yumağı olarak birikmesini ve ardından şekillenecek olan kusma ve regürgitasyon semptomlarının azaltılmasını sağlar.

Mamanın İçeriği;
Tavuk minimum tavuk %39, minumum tavuk ve hindi kombinasyonu % 52 tavuk ve hindi eti, pirinç, öğütülmüş mısır, glütenli mısır unu, sellüloz, hayvansal yağ, taurine, antioksidan, vitamin ve mineraller.

Mamanın Analizi;
Ham protein % 31,10, ham yağ % 20,10, ham lif % 7,50, ham kül % 5,20, kalsiyum % 0,82, fosfor % 0,65, sodyum % 0,31, potasyum % 0,73, magnezyum % 0,07, vitamin E 550 mg, vitamin C 70 mg, beta karoten 1,5 mg, taurine 1680 mg.
Beslenme Tavsiyesi;
Ağırlık (Kg)-Günlük Beslenme Miktarı (gr)
2 Kg 35
3 Kg 50
4 Kg 60
5 Kg 70
6 Kg 80

Yukarıdaki günlük beslenme miktarları, kedinizin aktivitesine, egzersiz durumuna, çevre şartlarına, mizacına ve strese bağlı olarak değişiklik gösterir. Yukarıdaki miktarlar optimal vücut ağırlığı sağlamaya yönelik olarak gerektiğinde arttırılabilir veya azaltılabilir.

Genel Hatırlatmalar:
Nemli, sıcak  ve güneş ışığına maruz kalan bir yerde saklamayınız. 
Kuru mama ile birlikte sürekli  taze ve temiz  içme suyu bulundurunuz. 
Ürünün ambalajı üretici firma tarafından değiştirilebileceğinden. Ambalajı değişik olan ürünler olabilir.Ama  ürün içeriği aynıdır.
Mamanın tazeliğini koruması için kapalı bir kapta saklayınız.
Kuru, serin, böcek ve haşereden uzak bir yerde ve paketin ağzı kapalı olarak saklayınız.

Yaş Seçimi
Yetişkin (1-7 Yaş)
Formu
Kuru Mama
Özellik
Hairball (Tüy Yumağı)
İçerik Seçimi
Tahıllı
Lezzet
Tavuk
Paket Boyutu
0,51 - 2 KG
Benzer Ürünler