Flip Beyaz Press Kemik 150 gr 2 li Paket

Marka : Flip Pet
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 25,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 20,00 TL(KDV Dahil)
2,49 TL 'den başlayan taksitlerle

Flip Beyaz Press Kemik 150 gr 2 li Paket

 
  %100 doğal sığır derisinden üretilen Flip Kemikler, fırınlama aşamasında  gerçek et kullanılarak, dostunuz için en lezzetli hale getirildi. Köpeklerin içgüdüsel çiğneme ihtiyacını karşılayarak diş ve diş etlerini güçlendirir, çene sağlığını korur. Flip Kemikler, köpeğinizin eğitim ve oyun aktivitelerinde kullanabileceğiniz ideal bir ürün olmakla beraber, yalnız kaldığı zamanlarda da sıkılmadan vakit geçirmesini sağlayan bir ek gıdadır.Günlük öğünlere ek olarak ve ödül amaçlı verilir. Köpeğiniz için uygun boyda kemik seçtiğinizden emin olun.Serin ve  kuru yerde muhafaza ediniz. Flip kemiklerde domuz ve katkıları bulunmamaktadır.
Ham Protein: %84
Ham Yağ: %0,6
Ham Kül: %2.4
 
Ürün Ölçüleri:1 paket içerisinde 2 adet 150 gr press beyaz kemik vardır.1 Adet kemiğin boyu: 15,5 Cm 
 
Ürün Niteliği
Flip press kemikler köpeklerin diş bakımı için harika bir diş bakım ürünüdür.
Son derece sağlıklı %100 hayvan derisinden üretilmiştir.
Tüm cins ve yaştaki köpeklerin kemirme ve çiğneme ihtiyaci vardır.
Flip Press kemikler evinizde sandalye ayaklarını veya diğer mobilyaları kemirmelerini önleyecektir.
Aynı zamanda çiğnemenin diş etlerine yaptığı baskı dişlerinin gelişimi için çok önemlidir.
Ağız kokusuna neden olan "plak" ve "tartar" oluşumunu önler, oluşmuş olan en sert plakların bile temizlenmesine yardımcı olur.
Evde olmadığınız zamanlarda köpeğinizi uzun süre oyalayacak ve vakit geçirmesini sağlayacaktır.
 
 
Köpekleriniz güçlerini kanıtlayabilecekleri oyunlara bayılırlar! Köpekleriniz için oyun oynarken diş temizliğine de yardımcı olan, ve aynı zamanda da kemirme ihtiyacını karşılayan Flip Press Kemikler köpekler için vazgeçilmez ürünlerdir. Oyun oynarken kullanabileceği flip press kemiklere köpeğiniz bayılacaktır.
 

Köpeğinize köpek ödülü vermenin bazı faydaları vardır:

Sindirim Sağlığı: Bir çok köpek ödülünde hassas mideli köpeklere iyi gelen probiyotik ve prebiyotik besin lifi bulunur. Prebiyotikler bitki lifinde, probiyotikler ise bakterilerde yaşar ve her ikisi de bağırsakların desteklenmesini sağlar. Köpeğiniz daha iyi bir sindirim sistemine ve aynı zamanda da daha güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olacaktır.

Deri ve Tüy Sağlığı: Doğal köpek ödülleri omega 3 ve 6 yağ asitleri yönünden zengindir ve köpeğinizin deri ve tüy sağlığına olumlu yönde etki eder.

Diş Sağlığı: Köpek ödülleri köpeğinizin dişlerini temizleyerek, bakteri oluşumuna bağlı kötü nefes kokusunu azaltır. Ayrıca düzenli çiğnemek, plak ve tartar oluşumunu azaltır, dişleri ve ağzı güçlendirmeye yarar.

Vitaminli Seçenekler: Vitaminler ve antioksidanlar yönünden zengin olan köpek ödülleri köpeklerde eklemleri güçlendirir. İltihaplı durumlarda acıyı hafifletir ve köpeğinize güç verir.

Sağlıklı Kilo: Lif oranı yüksek, yağ oranı düşük doğal içerikli köpek ödülleri, köpeğinizin kilosunu korumasını ve sağlıklı kalmasını sağlar.